Pereiti prie turinio
kicule

Kas mus šiandien privertė nusišypsoti?

Rekomenduojami pranešimai

grazus ir romantiski prisiminimai ir ju deka siandien visa diena issiseipus vaikstau :victory:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:geda:Mane visada privercia sypsotis mano katyte-jau ji tai meistre isgalvoti kokiu nors dalikeliu nuo kuriu man visada linksma...

Pvz.:visada papraso kai nori esti-tada duodu jai juos konservu.Karta vyras gryzo anksciau uz mane...Paprase jo-jis ja irgi myli-idejo jai edalo-kitiulia greitai suslave viska ir kai as gryzau namo kaip nieko niekur praso manes-tai ta diena gavo dvyguba porcija-gudrocius.Dabar visada su vyru atsiklausom vienas kita ar jai jau duota buvo esti...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hm... reiktų gerai pagalvoti... :mirksiukas::flowers:

bendradarbis :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mane kiekviena diena privercia nusisypsoti dukryte, nes ji visada ka nors primasto :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išprotėsiu tuoj iš laimės :16::rolleyes:<_ pas mane ant kal tikriausiai atskris dukter :unsure: :wub1:>


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neisprotek... :unsure: Tu mums ir teisesaugai reikalinga sveiko proto... <_>

Dziugu labai... :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paciuozusios drauges su savo pokstais :flowers:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:wo: :wo: :wo: Pagaliau galiu matyti radikala :D :baban: :baban: :baban::tatice: :wub1: ;) :doh: :doh: Koks dziaugsmas, jus net neisivaizduojate :32: Nezinau, kuri puse sutvarke, musu interneto tiekejai, ar radikalas, bet noriu labai labai padekoti Kiculei uz pagalba siuo klausimu :sird1: :sird1: :sird1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PAGALIAU. Aš įsivaizduoju kaip tau sunku buvo :wub1:

Sveikinu :tatice:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kaip fainai :tatice:

Pagaliau ;)

Nera uz ka Nicole :wub1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, merginos :wub1: ;) :doh: Nu tikrai jauciausi prapuolusi be radikalo, kiek kartu bandziau ieskoti kitu puslapiu, kurie teiktu panasias paslaugas, nu niekur neradau tokio gero, kaip radikalas..Tikiuosi daugiau tokiu problemu nebus :tatice:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.