Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Norinčių sustorėti klubas

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Neasivaizduojat, kaip man agiso tos dietos- visur tik apie jas tekelba ir tera?o.

O kaip sustoreti, kad padoriai atrodytum? Asivaizduokit trijo vaiko mama, a kurios ky?aneius kaulus gali susimu?ti!

A? noriu pastoreti!

Tik nepradekit- oi, kaip tau gerai! O kas gero, jei ant man?s anatomija galima mokytis?

Tokia mano genetika- muso gimineje ir i? mamos, ir i? tevo puses nera ne vieno storo. Visi auk?ti ir liekni.

Ir man , ir mano vaikams truksta svorio. Mano bernams nupirkti kelnes, kad jie jose nepask?sto, yra bevilti?ka.

A? pati sveriu 54 kg, ugis- 170 cm. Mano svajone- sverti 60 kg ir...nebuti lenta.

Gal dar yra tokio, kaip a??

Redagavo nera

dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tau galiu atiduoti jei nori 2-3kg nuo saves , man juk negaila :hm: :) :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi taip sako...Baikit.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tokia mano genetika- muso gimineje ir i? mamos, ir i? tevo puses nera ne vieno storo.

tai abejoju ar tau kada pavyks sustoreti, teks susitaikyti su tuo kokia esi :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As visa laika iki nestumo buvau labai kuda, ir vis norejau sustoreti, nes aplinkiniu zmoniu pasakymai nervodavo( nu tu tokia jau kudute!!!) Kazkaip atrode ir man paciai kad jei priaugsiu koki lisna kg., geriau atrodisiu.

Bet dabar po vaikelio gimimo, vis kabo ant manes 6 kg., ir tu GEISTE net neisivaizdoji, kaip as svajoju ju atsikratit :doh vienodai svecia man tos replikos zmoniu, man grazu, kokia buvau iki siol ir taskas!!! :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As visa laika iki nestumo buvau labai kuda, ir vis norejau sustoreti, nes aplinkiniu zmoniu pasakymai nervodavo( nu tu tokia jau kudute!!!) Kazkaip atrode ir man paciai kad jei priaugsiu koki lisna kg., geriau atrodisiu.

Bet dabar po vaikelio gimimo, vis kabo ant manes 6 kg., ir tu GEISTE net neisivaizdoji, kaip as svajoju ju atsikratit  vienodai svecia man tos replikos zmoniu, man grazu, kokia buvau iki siol ir taskas!!! 

 

Mano tokia pati situacija. Ir siaip kaip pavizdys. Kai turi gabanotus plaukus, norisi tiesiu, o kai tiesius, garbanotu.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu pati sau atrodai baisi, tai aisku reik nusimest "nasta", nors moteriskes kartais nezino ribu...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? noriu patikti sau.

Sveriu tiek pat, kiek budama 18m. O esu trijo vaiko mama. Ka?kaip...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ?iandien prie storejaneio klubo ka?ko klijuojuos,kuo daugiau valgau, tuo daugiau noriu...ne prie? gera visa tai.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? visai ma?ai valgau, tik negaliu be bandelio ir ?okolado.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai atidariau ?ia tema, sveriau 54 kg. Dabar- 48 kg su rubais. Kiek galima?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priimkit ir mane i kluba, nes irgi coliuke, tiesa per sesija siek tiek priaugau, dabar sveriu 49,


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.