Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Norinčių sustorėti klubas

Rekomenduojami pranešimai

Pirma karta ne tik atsistate,dar ir numeciau, bet tai buvo pries 15 metu.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip ir storumą, taip ir per didelį liesumą galima paaiškinti virškinimo sutrikimu. Jis susijęs su neigiamomis emocijomis.

...labiau sakyčiau genetika....tikerai ne virškinimo sutrikimas.... :flowers: ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet yra ir ne tokių liesų, pas kuriuos krūva neigiamų emocijų...


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
...labiau sakyčiau genetika....tikerai ne virškinimo sutrikimas.... :flowers: ....

 

Manai, kad dukra iš mamos negali paveldėti sutrikusio virškinimo? :mirksiukas: Tai paveldima kaip ir bet kurios ligos.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manai, kad dukra iš mamos negali paveldėti sutrikusio virškinimo? :flowers: Tai paveldima kaip ir bet kurios ligos.

...virškinimo sutrikimą galima paveldėti, kaip ir polinkį viršsvoriui, ar liesumui...kalbam apie nora priaugti svorio, virškinimo sutrikimas gali turėti įtakos svorio kritimui ar augimui, kaip ir stresinės būsenos, kaip medžiagų apykaitos sutrikimai, amžiaus ribos genetinis paveldas, t.y į senatvę tėvai liesėjo ar storėjo...8ad90f70447f6f128f8c05f8250356a1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjus į savo mamą matau, kad kaulų rinkinys nebebūsiu tada, kai klimaksas prasidės... Tada tapsiu panaši į moterį :flowers: Bet... teks pilvuku rūpintis... Gi odos elastingumas mažėja senstant...tai va ir sportuoju, kol ne vėlu...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Jei galima aš ir prisidėsiu prie Jūsų. Turiu tą pačią problemą, esu per liesa (ūgis 173m., svoris 52kg.). Didžiausia problema tai kojos (kaip pagaliukai) ir tarpas tarp jų, va šitas labiausiai man krinta į akis.

O girdėjau dar tokį dalyką, per tv, kad moteris gerdama grietinėlę su bananais (kokteilį) priaugo 4 kg.,. Ruošiuosi bandyti ir aš, gal kas nors išeis, kokie keli kilogramai ateis ir pas mane. Užkniso jau tie daktarų klausinėjimai ir priekaištai, kad "gal tau valgyt niekas neduoda", o vienas iš vis, taip pradėjo rėkt apie tą "nevalgymą", kad aš ten sėdėdama net apsiverkiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pas mane tai tikra beda ugis 165m o svoris 50 kg :) viska valgou o svoris toks pats.net meciou rukyti.gal tai lyga ?jou tokios mintis sauna i galva.o taip noresi priaugti nors kelis kg.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o pas mane tai tikra beda ugis 165m o svoris 50 kg :) viska valgou o svoris toks pats.net meciou rukyti.gal tai lyga ?jou tokios mintis sauna i galva.o taip noresi priaugti nors kelis kg.

as anksciau sveriau 52kg 170cm ugis. buvau labai patenkinta.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitoms tas kūdumas būna proporcingas, gražiai atrodo, ir šiaip ant mažesnių gal ne taip matosi, nes mažutės, o jei ūgis virš 170 m. ir plona plona, tai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as anksciau sveriau 52kg 170cm ugis. buvau labai patenkinta.

labai dziaugiosi uz tave.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
labai dziaugiosi uz tave.

tik nepagalvok,kad as tuom norejau kazka blogo pasakyti. tiesiog man atrodo,kad tu labai graziai atrodai :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.