Pereiti prie turinio
kicule

Nuotraukų įkėlimas į rėmelius

Rekomenduojami pranešimai

Pirmas žingsnis:

Per FILE atidarome norimą rėmelį. ( Rėmelis aišku turi būti išsaugotas pas Jus kompiuteryję).

977583b1029264bbfd.jpg

Redagavo Nicole

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antras žingsnis:

Dabar mums reikia padaryti rėmelio kopiją ( antrą sluoksnį).

Spaudžiam (ant Backgound) dešnį pelės klavyšą ir pasirenkam Dublicate Layer.

 

35cf81339aa2.jpg

 

 

 

Dabar mums reikia antrą sluoksnį užspalvinti . Užeinam su pele ant padaryto sluoksnio (Background) ir spaudžiam (shift+backspace).

 

3409c9431380.jpg

 

 

Aš užspalvinau geltona spalva.

 

b4a0ec91e197.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar užeinam su pele ant Background copy.

einam į įrankių menių ir pasirenkam (stebuklingą lazdelę) aš jį pažymejau rauduonai ir spaudžiame klaviša (delete). Nereikalingas fonas rėmelyje ištrintas,dabar mums reikia tik sujungti foto su rėmeliu.

 

d925782e5e69.jpg

 

 

Kad sujungti foto su rėmeliu ir nuotrauka ir rėmelis turi būti vienodų išmatavimų,išmatavimus mes galime patikrinti štai taip:

 

d4e4227de380.jpg

 

Kai išmatavimai patikrinti, galime baigti mūsų darbelį.

Pasirenkam ( Move Tool)(rodyklę su pliusiuku)antroje eiluteje antrą ženkliuką ir už krašto tempem mūsų rėmelį ant nuotraukos. :super:

 

914077a94973.jpg

 

Štai ir viskas :blink: :P


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O čia su photo shopu ane? Aš pasirodo turiu Corel'į :P


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip su Photo shopu :smi:

 

Su Corel man atrodo panasiai galima padaryt :smi:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu kicule, uz pamokeles,man taip ir neisejo prisesti paziureti, tau greiciau pavyko :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1

Atsidarykite norima nuotrauka ir pazymekite norimo dydzio remeli naudodami Rectangular Marguee Tool.

2

edges002.jpg

Spauskite Ctrl+Shift+I

 

3

edges003.gifedges004.gif

Paspauskite Quickmask mygtuka paleteje arba tiesiog spauskite "Q" klaviaturoje.

 

4

edges005.gif

Tada eikite i Filter>Distort>Ripple ir nustatykite parametrus, kaip nurodyta paveikslelyje..Jei nuotrauka didele, apacioje kur Size, nustatykite Large.

 

5

edges006.gif

Dabar turetu atrodyti taip.

 

6

Spauskite "Q" klaviaturoje.

 

7

edges009.jpg

Tada spauskite Ctrl+Shift+I

 

8

edges010.gif

Tada spauskite Ctrl+Shift+J, kad pazymeta dalis butu perkelta i nauja sluoksni.

 

9

Tuomet pasirenkame Magic Wand Tool ir paspaudziame tame sluoksnyje, po to desiniu peles klavisu paspaudus pasirenkame Select Inverse.

 

10

edges011.jpg

Uzpildykite Background balta spalva spausdami Shift+Backspace ir pasirinkdami balta spalva.

 

11

edges012.gif

Tada eikite i Layer-> Layer Style -> Blending Options -> Drop Shadow.

 

12

edges013.jpg

Nuotrauka turetu atrodyti taip :huh: 4 punkte galite pasirinkti koki norite Filter, o 10 punkte bet kokia spalva arba netgi ir Filter, kur galite pasirinkti Texture pagrinda. Sekmes :hm:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes,gal galit man pasakyt kodel kai bandau i remeli ikelti foto raso kad could not complete your request it is not valid photoshop document. llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
sveikutes,gal galit man pasakyt kodel kai bandau i remeli ikelti foto raso kad could not complete your request it is not valid photoshop document. :wacko:

kleckuti, o viska darai kaip ir parodyta ( cia forume) ar kaip nor savaip? :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viska darau kaip cia forume tu aprasius.jau atverte viena nuotraukyte ir remeli is tavo duotu,bet dabar jau niekaip neiseina ta nuotraukyte i remeli ikelt. :D

 

 

 

Kai išmatavimai patikrinti, galime baigti mūsų darbelį.

Pasirenkam ( Move Tool)(rodyklę su pliusiuku)antroje eiluteje antrą ženkliuką ir už krašto tempem mūsų rėmelį ant nuotraukos. :D

 

914077a94973.jpg

 

Štai ir viskas :D :wacko:

va nuo sitos vietos jau nieko neiseina padaryt.gal ka ne taip keliu?o gal dydzio nemoku nustatyt?gal gali smulkiau papasakot kaip ati daroma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jau atverte viena nuotraukyte ir remeli is tavo duotu,bet dabar jau niekaip neiseina ta nuotraukyte i remeli ikelt.

 

kleckuti, reikia ne nuotrauka temti uz krasto i remeli,o remeli ant nuotraukos :D :wacko:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutes temele studijuoju nuo pirmo puslapio na niekaip man nesigauna nuspalvoti ir kaip isikelia nuotrauka bukite geros pasakykite man neismanelei :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.