Pereiti prie turinio
kicule

Nuotraukų įkėlimas į rėmelius

Rekomenduojami pranešimai

Sveikutės photoshopo profės :)

Parsisiunčiau ne photoshopą, bet corel paint shop, atrodo lyg ir viskas panašiai kaip photoshope.

Nu bet man niekaip neina nuspalvint to fono (čia kur geltonai spalvinat). ir niekaip neina nunešt rėmelio ant fotkės, nešas jis, bet tik iš to pačio paveiksliuko rėmų ir nenueina ant kitos foto :super:

Ką ne taip darau?

Vaidullka, zinok neisivaizduoju.

Gal tu nepadarai Background copy :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveikutės photoshopo profės :)

Parsisiunčiau ne photoshopą, bet corel paint shop, atrodo lyg ir viskas panašiai kaip photoshope.

Nu bet man niekaip neina nuspalvint to fono (čia kur geltonai spalvinat). ir niekaip neina nunešt rėmelio ant fotkės, nešas jis, bet tik iš to pačio paveiksliuko rėmų ir nenueina ant kitos foto :super:

Ką ne taip darau?

 

Zinok, as nedirbus su Corel'iu, tad negaliu padeti siuo klausimu, bet gali pabandyti nusiusti AZ Aqvillei, kiek zinau, ji turi Corel'i :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš turėjus anksčiau ir photoshopą, bet dabar nepavyksta parsisiųst iš niekur, vis kas negerai :super:

bet ten viskas panašiai. Nu tik niekaip neina rėmelio ant foto pernešt ir neužsispalvina :super:

O background copy pasidaro gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu aš turėjus anksčiau ir photoshopą, bet dabar nepavyksta parsisiųst iš niekur, vis kas negerai :super:

bet ten viskas panašiai. Nu tik niekaip neina rėmelio ant foto pernešt ir neužsispalvina :)

O background copy pasidaro gerai.

Vaidullka,paziurek sitoj temoj photoshop,ten yra nebloga nuoroda parsiusti photoshopa+ vaistukai :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

merginos,ka as ne taip darau...kai noriu istrinti is remelio fona,tai jis man neissitrina (spaudziu delete,bet niekas nepasidaro... ) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dublicate layar pirma reikia padaryti :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dublicate layar pirma reikia padaryti :mirksiukas:

 

padarau duplicate layar,bet nesigauna delete...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazinute, o tu gal atsistojus ant kito sluoksnio todel tau ir nesitrina..Jei pasidarius duplikata to pacio remelio, tuomet reikia abieju sluoksniu fona trinti, kad matytum rezultata :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

punktyrine linija atsiranda,bet remelio viduryje spalva nepasikeicia...jau nebezinau,kaip cia padaryti :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.