Pereiti prie turinio
kicule

Nuotraukų įkėlimas į rėmelius

Rekomenduojami pranešimai

ESTELA,

pabandyk su sio irankiu :) 551f7cddf88f164520.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar užeinam su pele ant Background copy.

einam į įrankių menių ir pasirenkam (stebuklingą lazdelę) aš jį pažymejau rauduonai ir spaudžiame klaviša (delete). Nereikalingas fonas rėmelyje ištrintas,dabar mums reikia tik sujungti foto su rėmeliu.

 

d925782e5e69.jpg

Kad sujungti foto su rėmeliu ir nuotrauka ir rėmelis turi būti vienodų išmatavimų,išmatavimus mes galime patikrinti štai taip:

 

d4e4227de380.jpg

 

Kai išmatavimai patikrinti, galime baigti mūsų darbelį.

Pasirenkam ( Move Tool)(rodyklę su pliusiuku)antroje eiluteje antrą ženkliuką ir už krašto tempem mūsų rėmelį ant nuotraukos. :rolleyes:

 

914077a94973.jpg

 

Štai ir viskas :hm::mirksiukas:

O KAIP SUMAZINTI NUOTRAUKYTE JEIGU APIMTIS DIDESNE NEGU KAD REMELIS?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip ikelti kelias nuotraukas i viena remeli? nes kai ikeliu viena nuotraukyte,tai man automatiskai nupjauna kita remelio puse i kuria dar galima ikelti dvi ar tris nuotraukas..... nesigauna man daug kas keliant nuotraukytes. :flower::mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kaip ikelti kelias nuotraukas i viena remeli? nes kai ikeliu viena nuotraukyte,tai man automatiskai nupjauna kita remelio puse i kuria dar galima ikelti dvi ar tris nuotraukas..... nesigauna man daug kas keliant nuotraukytes. :super::pana3:

oksana,yra atskira pamokele :mirksiukas:

KELIU NUOTRAUKU IKELIMAS I REMELI :flower:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės.Noriu patalpinti nuotraukėlę į rėmelį.bet nieko nesigauna.Atsidarau rėmelį,bet man neatidaro- Background copy.,o rašo-index-įdomu,kas netaip :pana3:


Geriau suo aviganis- nei draugas avigalvis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveikutės.Noriu patalpinti nuotraukėlę į rėmelį.bet nieko nesigauna.Atsidarau rėmelį,bet man neatidaro- Background copy.,o rašo-index-įdomu,kas netaip :pana3:

vat ir man taip pat buna,tai sito net nezinau :super::super::super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vat ir man taip pat buna,tai sito net nezinau :super::super::super:

Jau beveik išsiaiškinau-kiek suprantu kt rėmeliai netinka.

Turiu naują klausimėlį-ar čia pas mane klaviatūra kažka sapalioja ar aš nežinau kaip atrasti shift+backspace-nesigauna man kažko :pana3:


Geriau suo aviganis- nei draugas avigalvis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveikutės.Noriu patalpinti nuotraukėlę į rėmelį.bet nieko nesigauna.Atsidarau rėmelį,bet man neatidaro- Background copy.,o rašo-index-įdomu,kas netaip :super:

mergaites,ziurekit kad butu parasyta Backround,o ne Index.eveneir,pabandyk su kitu remeliu :pana3:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mergaites,ziurekit kad butu parasyta Backround,o ne Index.eveneir,pabandyk su kitu remeliu :pana3:

o jeigu index ar kitas tas,tai kaip su jais daryti?nes pas mane nemazai tokiu remeliu kur taip raso


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės photoshopo profės :super:

Parsisiunčiau ne photoshopą, bet corel paint shop, atrodo lyg ir viskas panašiai kaip photoshope.

Nu bet man niekaip neina nuspalvint to fono (čia kur geltonai spalvinat). ir niekaip neina nunešt rėmelio ant fotkės, nešas jis, bet tik iš to pačio paveiksliuko rėmų ir nenueina ant kitos foto :mirksiukas:

Ką ne taip darau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveikutės.Noriu patalpinti nuotraukėlę į rėmelį.bet nieko nesigauna.Atsidarau rėmelį,bet man neatidaro- Background copy.,o rašo-index-įdomu,kas netaip :)

 

Jei raso Index, tada einame i Image -> Mode -> RGB ir tada viskas bus tvarkoj :super:

 

Jau beveik išsiaiškinau-kiek suprantu kt rėmeliai netinka.

Turiu naują klausimėlį-ar čia pas mane klaviatūra kažka sapalioja ar aš nežinau kaip atrasti shift+backspace-nesigauna man kažko :super:

 

Gal paveiksliukas pades, mazdaug galesi atsirinkti, kuris yra kuris - kairej Shift, o desineje Backspace :hm:

 

50b6a2175223.gif

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.