Pereiti prie turinio
Nicole

Nuotraukų redagavimo programos

Rekomenduojami pranešimai

gal kas galit man pagelbet ir gal galit pasakyti kaip suinstaliuoti cracka ulead photo express 6.0???? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS nezinau tokios programos ;)

Bet matyt panasiai kaip ir bet kokioi kitoj, kai prasis numeriuka, tai tiesiog irasyk (jei turi aisku). :unsure:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
AS nezinau tokios programos :)

Bet matyt panasiai kaip ir bet kokioi kitoj, kai prasis numeriuka, tai tiesiog irasyk (jei turi aisku). :)

 

 

 

 

 

Tai taip as ir padaryciau bet kad ten kazkoks keistas tas crackas :flowers: reik i det ji tik i ta papke kur yra ta programele...taciau taip padarius neveikia vistiek :(ech...

Kicule o gal tu turi photosopo CS aktyvavimo koda? :) buciu labai dekinga :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dollyte, kai dedi ta crack'a i programos papke, ar ismeta lentele klausdami, ar pakeisti ten esanti faila su dabar keliamu failu? Jei taip, butinai spausk Yes, nes jei spausi No, tada programa tikrai neveiks :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dollyte, kai dedi ta crack'a i programos papke, ar ismeta lentele klausdami, ar pakeisti ten esanti faila su dabar keliamu failu? Jei taip, butinai spausk Yes, nes jei spausi No, tada programa tikrai neveiks :super:

 

nepraso kazkodel matyt nenori ji kad as su ja ka nors daryciau :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar yra viena tokia labai paprasta programa Magic Photo Editor

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nepraso kazkodel matyt nenori ji kad as su ja ka nors daryciau :super:

reikia kopijuoti o ne vesti su pele :rolleyes:


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar yra gera kazkas paasausi photoshopa ulead photoimpact x3 as pirmiau su sita pramokau :rolleyes:


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš naudoju photoshopa,picasa,ir magic photo :(


line_vaik10-01A79B.gif_beg_unim1-slank.gif_time_1184014800_text_Burbulei%20jau%20.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau picasa2 programeles bet enzinau is kur parsisiusti , visur kiek bandziau tai visur rusu kalba , o as jos nesuprantu :D


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.