Pereiti prie turinio
Nicole

Nuotraukų redagavimo programos

Rekomenduojami pranešimai

Sveikos,

 

ar kuri naudojant kazkokia programele, kad butu galima padaryti Photo slide show su muzika ir irasyti i CD, turejau tokia viena nebloga Proshow gold vadinasi, taciau ji kazko uzluzo ir nebeveikia, interneto platybese bandziau visaip ieskotis, parsisiunciu, tai uzkresta buna su virusiukais, tai tenka istrinti, tai vel kazkokia tik bandomoji :), gal kuri kazka sekmingai naudojat ir pasidalinsite ifo ka naudojat ir is kur parsisiuntet


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parasiau, nepaieskjusi forume , ir radau Kicules viena programike, tai siunciu daba ir ibandysiu kai parsisius Aciu


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
niu va, siunciua isunciau ir antivirusine sustabde, kad uzkresta programike ;) va cia http://xforumas.lt/index.php?showtopic=5505

kartais antivirusine nelegalia yranga atpazysta kaip virusus tad ka cia mergaites idejusios siuskis tik pries tai isjunk savo ativirusine kai parsisiusi istaliuok ir vel ijuk antivirusine :)


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kartais antivirusine nelegalia yranga atpazysta kaip virusus tad ka cia mergaites idejusios siuskis tik pries tai isjunk savo ativirusine kai parsisiusi istaliuok ir vel ijuk antivirusine :)

 

 

oi aciu taip ir padarysiu


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi aciu taip ir padarysiu

na kaip sekasi naudotis ar isejo instaliuotis?


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na kaip sekasi naudotis ar isejo instaliuotis?

 

 

pradzioj viskas buvo OK, sukroviau foto nemazai virs 300 i viena slide ir programa tiek suletejo, kad kokia puse minutes reik laukti paspaudus, kad kas vyktu, nesuprantu nieko anksciau tikrai taip nebuvo, gal su mano kompu kas atsitike?? :blush:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labas mergaites, gal galetumet padeti pasileisti Paleisti Photoshop CS2 mano serial numeris yra 1045-1084-3249-2084-1085-4360, man reikia aktyvavimo ir authorazition numeriu. prasau padekit....


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pradzioj viskas buvo OK, sukroviau foto nemazai virs 300 i viena slide ir programa tiek suletejo, kad kokia puse minutes reik laukti paspaudus, kad kas vyktu, nesuprantu nieko anksciau tikrai taip nebuvo, gal su mano kompu kas atsitike?? :hm:

tiesiog perkrovei kompa ir viskas!is patirties manau kad reiktu kompa ir uo snipu nuskanuot :flowers:


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutes. As cia naujoke tai ir photoshopa susiinstaliavau nesenai bet lygtai ir viskas gerai tiktai ismeta kazkokia lentele.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveikutes. As cia naujoke tai ir photoshopa susiinstaliavau nesenai bet lygtai ir viskas gerai tiktai ismeta kazkokia lentele.

tai parasyk ar ydek ja mums kas ten parasyta?


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.