Pereiti prie turinio
Nicole

Kokioje firmoje darote nuotraukas?

Rekomenduojami pranešimai

As esu labai patenkinta Eurokose darytomis nuotraukomis :mirksiukas:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As esu labai patenkinta Eurokose darytomis nuotraukomis :D

 

sutinku su tavim, man taip pat patinko eurokose darytos foto :flowers:


salduyq3.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir darau eurokose, ir kaina gera ir kokybė :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dariausi fotoplius.lt 20x30 viskas gerai ir pagamina per 1 diena, kaina kaip eurokoso.

pigiausiai turbut daro fotospauda.lt, patogu gyvenantiems ne didmiesciuose, nes atsiimti galima paste visoj LT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš darausi www.joki.lt ir kokybė ir kaina patenkinta esu :brunette: O ir per dvi dienas į namus tiesiai pristato :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutinį kart dariau eurokose :) bet jau kokybė :D :blink: :this: trūksta žodžių :super: daugiau tikrai ten nedarysiu :mirksiukas: ankščiau dariau fotopigiau, tai likau patenkinta, bet va kadangi eurokosas arčiau pasirodė, tai užsakinėjau ten, bet dabar labai gailiuosi :cry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip idomiai :kadaryt: O gal nuotraukos ne kokios kokybes buvo? As irgi turiu dabar eurokose uzsisakius, eisiu pasimt penktadieni , tai ziuresim kaip bus :mirksiukas:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kiek darydavau Eurokose,tai visada likdavau patenkinta.Dabar irgi penktadieni turiu atsiimti ,tai nezinau kokias gausiu...Tikiuosi kaip visada-viskas bus gerai


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip idomiai :doh: O gal nuotraukos ne kokios kokybes buvo? As irgi turiu dabar eurokose uzsisakius, eisiu pasimt penktadieni , tai ziuresim kaip bus :mirksiukas:

nuotraukos buvo labai geros kokybės :kadaryt: man nepatiko, kad nuotraukas atspausdino ant labai plono popieriaus, apkarpė kur nereikėjo (nors prašiau nekarpyti), kažkokios blankios gavosi... nu žodžiu :doh: turiu tas pačias nuotraukas darytas kitur - tai visai kitas vaizdas! labai nesmagu buvo tokias nuotraukas dalinti, ale kad daug labai padariau ir nebeperdarinėjau :( bet kitą kart tikrai ten nebeužsakinėsiu :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

remini, galejei neimti tu nuotrauku, pareikalauti kad perdarytu :doh:

Pigiau ar brangiau, bet vis del to pinigus mokam :mirksiukas: Jau vuen " plonas poperius" daug ka pasako :kadaryt:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi kaip remini viena karta klaida padariau pasiemiau nuotraukas nekokybiskas, 9*13 nors uzsakinejau didesnes ir sumokejau, tai nusprendziau vietoj perziureniti nuotraukas ir jei kas prasyti kad perdarytu


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.