Pereiti prie turinio
TeaMan

Apie ką svajojote vaikystėje?

Rekomenduojami pranešimai

Vaikysteje svajojau tapti kosmonautu arba lakunu ( ne nuo zodzio lakti ), svajone neishsipilde. Dabar esu tas kas esu. Nors kas ten zino...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip nelabai atsimenu apie ka svajojau :) Norejau mokytoja buti, bet dziaugiuosi, kad tokia svajone neissipilde :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vaikystėje labai norėjau ledų pardavėja dirbti,galvojau, kad jos nemokamai ledų prisivalgo, kiek tik nori.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš vaikystėje labai norėjau ledų pardavėja dirbti,galvojau, kad jos nemokamai ledų prisivalgo, kiek tik nori.

gal ir nebloga svajone :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mokytoja :) ačiū Dievui, ja nesu :blink:

dainininke :) na, padainuoju duše :laugh:

princese :blink: kažkam ja ir esu :geda:

 

daug kas iššipildė, bet tik iš dalies :happy:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek pamenu lygtais sesele :n020[1]: :blink: ir dar dainininke ;D

Bet netapau nei viena is ju, ir nenoreciau jau dabar :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai svajojau buti advokate ir nuvaziuoti i vokietija (i vokietija tai iki dabar nesuprantu kodel taip norejau, kodel ne i kokia graikija ar maljorka...).

advokate netapau, taciau i ta issvajotaja vokietija vazineju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikyste - nuostabus dalykas. :59[1]: Svajojau buti mokytoja pradiniu klasiu ,ar darzelyje aukletoja. :rolleyes: Taciau ,kaip ir daugumai , taip ir liko svajonese. :pooh_on_ball:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad daugumai pradinese klasese autoritetas buvo mokytoja,todel ir norejom butu panasus i jas. As lankiau nuzikos mokykla, tai butent norejau buti muzikos mokytoja, nes ten budavo labai faina aplinka ir mokytojai :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano svajones beveik visos issipilde, tik viena liko, bet paskutiniu metu jos vis atsisakau. Tai butu isigyti zirga :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O mano svajones beveik visos issipilde, tik viena liko, bet paskutiniu metu jos vis atsisakau. Tai butu isigyti zirga :grin:

 

cia jau filmu melodraminiu prisiziurejai...pas mus nera galimybes turbut tureti gera zirgyna...bent jau as nezinau ar kokie lietuvos magnatai tuom uzsiima...nei vienas neturi zirgyno...(gal neidomus uzsiemimas)

as tai labai svajodavau ismokti jodineti...kazkada jaunystej, kai buvo dar karmelavoj zirgynas bandziau, bet svajone kaip ir neissipilde...ta prasme kad profesionaliai to daryt nemoku...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia jau filmu melodraminiu prisiziurejai...pas mus nera galimybes turbut tureti gera zirgyna...bent jau as nezinau ar kokie lietuvos magnatai tuom uzsiima...nei vienas neturi zirgyno...(gal neidomus uzsiemimas)

as tai labai svajodavau ismokti jodineti...kazkada jaunystej, kai buvo dar karmelavoj zirgynas bandziau, bet svajone kaip ir neissipilde...ta prasme kad profesionaliai to daryt nemoku...

 

Melodramu neziuriu, be to zirgyna turi mano pazystamas ir jis nebankruotoja, o klesti. Kaip yra sakoma: "Hoces zit umeij vertetca" Ir prie to paties as kalbejau apie nuosava zirga, o ne zirgyna, man to pakaktu ir galimybes tam turiu, tik tiek, kad sitam malonumui neturiu laiko.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.