Pereiti prie turinio
TeaMan

Apie ką svajojote vaikystėje?

Rekomenduojami pranešimai

Ar tas svajonės išsipildymas iki šiol teikia džiaugsmą?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as myliu vaikus, tad pagalvojus gal ir nemokeciau dirbti kito darbo, bet kartais jautiesi issekusi ir pavargusi, bei susierzinusi


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kiekvienas turejo svajone vaikysteje, apie ka savojojote?

Ar issipilde nors viena svajone? :schmoll:

vidurine jau baigiau :clap:

kitoms svajonems irgi arteja metas issipildyti... ir jau arti arti :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Papasakok :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikystėje svajoajau pavalgyti paauglystėje, ką svajojau tas išsipyldė, turiu gerą vyrą, nuostabius vaikus, turiu teises


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar atsminiu antroje klaseje raseme kuo noretume buti uzauge, tada aukletoja paeme musu laiskus ir sudejo i vokus bei atidave tevams. Visai neseniai pas tevukus atknisiau ta laiska netyciom, paziurejau ir linksmai pasijuokiau....Nes tada norejau buti vairuotoju....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei klausimas susijes su profesija... tai labai norejau buti mokytoja. Dabar tik dekoju, kad nesu :hm: :)


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau dauguma moteru yra vienokios ar kitokios mokytojos, nes joms tenka aukleti vaikus ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisimenu- pirmoje klasėje reikėjo savo svajones surašyti. Tai parašiau,kad noriu ištekėti už kolūkio pirmininko ir turėti keturis vaikus :hm:

Vėliau vaikystėje mano svajonės nebebuvo vaikiškos.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi vaikysteje turejau daug svajoniu-juk vaikyste pats stebuklingiausias laikas :sird kai buvau maza gal kokioje 3kl.svajojau tapti undinele,poto gal po kokiu puse metu-tapti gydytoja,policininke.bet idomiausia buvo kai as ir mano brolis budami visai maziukai planavome kaip pasidalinsime tevu nama kai uzaugsime-kur kas gyvens.....juokinga dabar prisiminti :grin: zinoma kad svajones neissipilde.visiskai net ne su gydytojos ar polocininkes specelybe surisu savo gyvenima,o visiskai kitoje sferoje-teisininkes-studijuoju.namas kaip buvo tevu taip ir yra :huh: o as gyvenu uzsienyje ir beveik viskuo patenkinta esu. :huh:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kai buvau maza labai norejau uzaugusi buti ledu pardaveja...tikriausiaii aisku kodel :mirksiukas:  veliau labai svajojau buti mokytoja.bet si svajone neisipilde ir tuo labai dziaugiuosi.kuo tokliau tuo svajones buvo realesnes ,kaikurios net issipilde

GERA SVAJONE APIE LEDU PARDAVEJA :grin:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oi vaikysteje turejau daug svajoniu-juk vaikyste pats stebuklingiausias laikas  :sird  kai buvau maza gal kokioje 3kl.svajojau tapti undinele,poto gal po kokiu puse metu-tapti gydytoja,policininke.bet idomiausia buvo kai as ir mano brolis budami visai maziukai planavome kaip pasidalinsime tevu nama kai uzaugsime-kur kas gyvens.....juokinga dabar prisiminti  :grin:  zinoma kad svajones neissipilde.visiskai net ne su gydytojos ar polocininkes specelybe surisu savo gyvenima,o visiskai kitoje sferoje-teisininkes-studijuoju.namas kaip buvo tevu taip ir yra  :laugh: o as gyvenu uzsienyje ir beveik viskuo patenkinta esu. :mirksiukas:

kokia miela svajone apie undine :grin:

man ir tokiu svaju yra buve :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.