Pereiti prie turinio
TeaMan

Apie ką svajojote vaikystėje?

Rekomenduojami pranešimai

O del kokiu priezasciu iki siol neteko jo isigyti :pana2:

 

 

Na tokios tos ir priezastys....Reikia vaikus isauginti, be to turiu vilksuni, ir kol jis gyvas negaliu nupirkti dar viena suni.....

Bet vistiek dar nupirksiu...

Dar viskas ateity...


1h11i0j160822aj61j2j526f626572747569i0jd61c82j37j0j4b61726f6c696e6169.png

1126966351.gif1126966351.gif

1126966354.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svajojau tureti gera TEVA!!! :rolleyes: Turejau patevi ziauriai griezta ir nesupratinga.....oi,net prisiminti vaikystes nesinori..... <_ bet dabar jau nebera taip baisu gyvenu savo gyvenima ir net laaaabai pasiilgstu jo tada buvau tikrai pats nelaimingiausias vaikas ne tik mano nomone visi aplinkiniai mate nieks nieko nedare nesake...o as kentiejau...>


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svajojau ismoktgitara groti ir po siolei svajoju..........


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaikysteje svajojau tureti toki vyra kaip tetis....kaip ir issipilde,nes turiu toki gera ir supratinga,bet griesta... :)vyra


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svajojau išmokti vaikščioti lubomis :doh:

dar svajodavau patekti į veidrodžio erdvę :hm:

 

paskui svajojau būti gydytoja ir mokytoja. Na, paskui mokytoja, kai jau buvau sąmoninga, tapti nesvajojau. Bet dbr ja esu (bent ant popieriaus). :(


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kalbant apie darbą, pirmą svajojau visada būti žurnalistę, gailą ši svajonė ir liks svajone :(

Paskui visada žinojau ir svajojau tapti rašytoja. Kas ta rašytoja nesuvokiau iki galo, bet kad rašysiu knygas tikrai žinojau. Na ir įpusėjau į vieną :lol:

O toliau norėjau būti teisėja, policininke, žodžiu ta kuri susijusi su teisėsauga. Na kaip ir irgi įpusėjau į šią svajonę.

 

Aišku, buvo metas, kada visas darželis ar klasė norėjo merginų būti kirpėjom, pardavėjom, padavėjom, žinių vedėjom ir t.t. tai ir aš norėjau :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaikysteje svajojau apie tai kad man nereiks eiti i darba, na kasdien kaip i mokykla. ISipilde, darbas ne nuo skambusio iki skambucio.

 

o dar norejau buti policininke, na dar tikuosi patapti...


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš atsargiai pradėjau svajot, nes svajonės pildosi. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei labai svajojate ta nora tai jis ir isipildo :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svajones gal ir pyldosi, bet blogiausia,kad planai nelabai...... nors manau,kad ir svajones nesipildo- is tikruju per daug sudetingas zmogaus gyvenimas, kad taip lengvai viskas vyktu kaip kad nori.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.