Pereiti prie turinio
kicule

Ar būdama nėščia buvote labai nervuota?

Rekomenduojami pranešimai

Ar buvo lengva susivaldyti, nesinervuoti? :lol:

Aš kaip laukiausi dukrytės pirmus mėnesius buvai labai jautri... Vos kas iškarto ašaros rieda ir taip sunku susivaldyti buvo :mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi as kai laukiausi tai an dabar vyro gaila kaip jis istvere su manimi.as ne tik pirmus menesius buvau jautri,bet ir visa nestuma ir net po gimdymo kokius tris keturis menesius.su manim susikalbeti niekas negalejo,as verkiau,rekiau.ne duok dieve kas ne taip kaip as noriu tai budavo namuose uraganas.nors ir suprasdavau kad netinkamai elgiuosi bet nieko padaryti su savim negalejau. :mda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinai yra moteru kurios teigia gal valdytis tikrai galima, o tuos isterijos yra -nesamone! Manau cia priklauso nuo hormoniu, vienos maziau nervuotos, kitos daugiau ... :mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar buvo lengva susivaldyti, nesinervuoti? :flower:

Aš kaip laukiausi dukrytės pirmus mėnesius buvai labai jautri... Vos kas iškarto ašaros rieda ir taip sunku susivaldyti buvo :rolleyes:

 

Kai laukiausi pirmojo,tai buvau jautri,bet ne nervuota.Antra karta budama nescia,buvau ir jautri,ir labai nervuota.Net norejau vaistus gerti,bet negeriau.Sunkus tas laikas.Apreki vyra,vaika ar kitus,o apsisukusi eini atsiprasyti.Paskui vel tas pats kartojasi...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as dabar kol kas rami (bet ir jautri) o su pirmu nestumu,tai net prisiminti sunku kokia jautri, nervuota... nu isterike... kitaip net nezinau kaip pavadinti :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal buvau labiau jautri nei nervuota..Vargsas maniskis :super: jam teko ne tik su mano emocijomis kovoti, bet ir atsisakyti jo megstamu dalyku del manes, nes buvau labai jautri kvapams..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As visa nestuma buvau labai rami: veikiau tik ta ka norejau ir stengiausi nuo dalyku kurie mane erzintu laikytis atokiai, beto vyras labai mane saugojo nuo visko ir viska dare kad tik butu man gera. Gal todel mano vaikas nuo gimimo labai gerai miega, o ir as pailsejus jauciuos begalo laiminga su savo maziuku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as per antra nestuma buvau tiesiog isterike :nestuke: Jei kas unervima, tai ir atgal viska issakydavau, labai jau viskas nervavo :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o as per antra nestuma buvau tiesiog isterike :nestuke: Jei kas unervima, tai ir atgal viska issakydavau, labai jau viskas nervavo :super:

 

O tai kaip mazyte, ar rami?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tai kaip mazyte, ar rami?

dabar paskutiniu nerami :nestuke::super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abu nestumus buvau labai rami. Gal del to ir vaikai abu ramus buvo.


line.gif

1_8_8_1093636800_4b61727475206a6175.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.