Pereiti prie turinio
kicule

Pykinimas

Rekomenduojami pranešimai

Na va nuo siandien ir as turiu apyranke nuo pykinimo :D 400198.jpg

Dabar eksperementus darysiu,ziuresiu ar pades kiek, siandien puse dienos jau su ja.

Aciu labai Nicolei uz apyranke ;) :mda::super:

 

Ner uz ka, Kicule ;) Tikiuosi pades, jos siek tiek kitokios nei as pati turejau..Raso, kad jei per daug isitampys, reikia naujomis pakeisti..Bet tu man pranesk, jei taip butu, as tau geresniu tada paieskosiu ;) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ner uz ka, Kicule :super: Tikiuosi pades, jos siek tiek kitokios nei as pati turejau..Raso, kad jei per daug isitampys, reikia naujomis pakeisti..Bet tu man pranesk, jei taip butu, as tau geresniu tada paieskosiu :D ;)

Ziuresiu gal ir LT kur nors rasiu ;)

O tu isvien buvai su apyranke? Ta prasme visa diena? :mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ziuresiu gal ir LT kur nors rasiu ;)

O tu isvien buvai su apyranke? Ta prasme visa diena? :mda:

 

Aha, nes kitaip man sakes budavo ;) As tik nakciai nusiimdavau :super: O tu ziurek, kaip tau geriau..Jei taves tam tikru laiku nepykina, tai gali is nesideti ju..Ziurek, kaip jausiesi po poros dienu :D

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pasakyti,kad tikrai pajutau pasikeitimus, jau kelios dienos kai mazdaug valgyti pradejau :sird:

Tik vat dar su skysciais problemos,labai mazai geriu :sird:

 

Apejau neazai vaistiniu Jonavoje,klausynedama apie siais apyrankes, tai i mane ziurejo kaip i durnele kazkokia :super: tipo ka as cia prisigalvojau,kas cia per apyrankes :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dziaugiuosi, Kicule, kad nors siek tiek padeda :( Jos tau visiskai nepanaikins pykinimo, bet bent jau diena nereikes tiek lakstyti i vonia..Duok Dieve, kad greitu laiku isvis pageretu :hm: Laikykis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dziaugiuosi, Kicule, kad nors siek tiek padeda :P Jos tau visiskai nepanaikins pykinimo, bet bent jau diena nereikes tiek lakstyti i vonia..Duok Dieve, kad greitu laiku isvis pageretu :hm: Laikykis..

Aciu,labai ir as tikiuosiu :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O , jei sugalvosiu ketvirtojo lauktis, turėsiu omeny...

Mane pykino visus nėštumus. Siaubingai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O , jei sugalvosiu ketvirtojo lauktis, turėsiu omeny...

Mane pykino visus nėštumus. Siaubingai...

 

Uzjauciu, Geiste..As labai tikiuosi, kad man nebus taip blogai antro nestumo metu, bet jauciu bus, kaip tam posakyje ''Viltis - durniu motina'' :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien pradejau gerti Imbiero tabletes, apie rezultata pilnai pasakyt dar nieko negaliu, bet jauciuosiu siek tiek geriau, nors ir po lasalynes jauciu kad daug geriau llaime:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, kaip jautiesi? Ar vis dar pykina?

Na jau kaip perėjai į antrą trimestrą, tai sakau gal ir jautiesi geriau? Gal nors skysčius gert pradėjai?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jauciosiu siek tiek geriau, bet kada gera bus nezinau :lol: Geriu po biski, ne viska :victory: valgau po biski, atrodo apetitas atsirado, o jei sociau pavalgau vel blogai,iskarto skrandis 'susoja' :D vel problema :wacko:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomi ta apyranke, nieko apie ja nezinojau. Mane pykino nuo 8 iki 11 savaites, numeciau 3 kg, kai prisimenu, fui... :susigedes:


8m_10_44F89140_LLLaLiLmLiLnLgLiPLsLuLsLiLtLuLoLkLe_0.gif

63895.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.