Pereiti prie turinio
kicule

Pykinimas

Rekomenduojami pranešimai

dabar ir as perkaiciau kelias anksciau rasytas zinutes ir :susigedes: :) siaubas, kaip istiesu tada sunku ir bloga buvo :hm:

o apyranke tikrai padeda :super: aisku ne taip kad vaikstai kaip niekur nieko, bet .... padeda !


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manes beveik nepykino nei per viena nestuma. Per abu nestumus gal tik po kokius 3 ar 4 kartus vemiau. Abu nestumai buvo lengvi beveik iki pat galo. Aisku paskutiniai menesiai tai nelabai lengvi, kai pilvas ant nosies lipa :(

Kicule, laikykis. Turetu greit praeit visi pykinimai :gele:

Sveikinu su nestumu :32: ;) :(


line.gif

1_8_8_1093636800_4b61727475206a6175.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O apie apyrankes ir as nieko nezinojau. Pirma karta girdziu. Gerai kad yra tokiu dalykeliu, kurie palengvina nestuma.


line.gif

1_8_8_1093636800_4b61727475206a6175.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijungsiu ir as pasiguosti apie savo savijauta. Galvojau, kad bus lengvesnis antras nestumas o gavosi atvirksciai. Nuo 8 savaites pykina kiekviena diena ir nezinau kada bus galas :flowers: , kaip isganymo laukiu 12 savaites gal nustos...


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Laikykis, Ledi_x :sird: Jei nepraeis, tai parasyk, ir tau atsiusiu tas apyrankes, gal pades ;)

Dekui uz rupinimasi Nicole, mane kicule jau suselpe, nesioju ta apyranke.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, koks įdomus daiktas tos apyrankės. Reiks ir man susiveikt kokią- ateičiai. :D

 

Mane tai pykino siaubingai nuo 6 sav. iki 19 kažkur... Per tą laiką numečiau 6 kg. :sird: Net nenoriu prisiminti to siaubingo jausmo. Su pavydu žiūrėdavau į tas, kurių nepykindavo. ;) Momentais net atrodė, kakd tas pykinimas niekada neisbaigs...

Pamenu kartą į tuliką bėgau net nuo virtų bulvių kvapo. :D O labiausiai bijojau mėsos "smarvės". Buvau gyva vien saldumynais. :D Guodžiausi tik tuo, kad mano kaimynę pykino visą nėštumą ir ji galėjo valgyti tik greipfrutus. ;) O laukėsi dvynių. :D Tai man palyginus nebuvo taip blogai. :D


Vyras kaip pašto ženkliukas, gerai palaižius ilgam prilimpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tikrai atkentejai. O as i saldumynus net paziureti negaliu, o pries nestuma buvau saldumynu megeja. Ka valgiau pries nestuma dabar i burna negaliu paiimti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man panašiai kaip Amilletai buvo :sird: Pykino ilga laiką ;)

O dar ir įvairus kvapai ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargšiukės :sird:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puikiai tave suprantu Ledi_x, nes mane pradejo pykinti nuo 6 savaites nestumo iki pat pabaigos nestumo, pries pat gimdyma vemiau tualete- siaubingai buvo ........ ir taip kiekviena diena...... laikykis Ledi_x :sird:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.