Pereiti prie turinio
uogyte

Soliariumas

Rekomenduojami pranešimai

o eia tas 1Lt-1,50Lt u? kiek laiko?

u? viena minut? :mirksiukas:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir a? jau greit eisiu, nes jau labai noriu, pasiilgau nuo praeito pavasario. :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? lankiau, bet pradejau i baseina ir masa?us vaik?eiot, tai ir mano idegis su chlorke nusiplove :grin:. Tai sakau praeisiu dabar baseino ir masa?o kursa tada vel soliariumas :59[1]:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A? lankiau, bet pradejau i baseina ir masa?us vaik?eiot, tai ir mano idegis su chlorke nusiplove :hm:. Tai sakau praeisiu dabar baseino ir masa?o kursa tada vel soliariumas  :59[1]:

 

as ir lankiau baseina, ir kartu soliariuma, ir man nieks nenusiplaudavo, nes i savaite karta eidavau palaikyt idegi (po 10-12min.)

bet kokiu atveju, pirma idegi per kokius 5 - 7 kartus, o po to tik palaikai idegi i savaite po karta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as ir lankiau baseina, ir kartu soliariuma, ir man nieks nenusiplaudavo, nes i savaite karta eidavau palaikyt idegi (po 10-12min.)

bet kokiu atveju, pirma idegi per kokius 5 - 7 kartus, o po to tik palaikai idegi i savaite po karta.

 

 

Na, o man nusiplove :closedeyes: . A? eidavai irgi a savaite karta, kita kart net du, a soliariuma palaikyti adegi(po15-20 minueio), bet man nusiplove vistiek. Tai turbut priklauso ir nuo odos tipo...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai turbut priklauso ir nuo odos tipo...

 

arba nuo soliariumo kokybes :closedeyes:

as daugiausiai einu po 10-12min.

pagulejus 20min turbut iskepciau arba numirciau :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
arba nuo soliariumo kokybes :closedeyes:

as daugiausiai einu po 10-12min.

pagulejus 20min turbut iskepciau arba numirciau :schmoll:

 

 

Tai ir vel priklauso nuo odos tipo :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm...nu as jau baltaode ir man pakanka 10min palaikyt idegi,

tai kokia tavo oda kad reik 20min gulet? :closedeyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
hmm...nu as jau baltaode ir man pakanka 10min palaikyt idegi,

tai kokia tavo oda kad reik 20min gulet?  :closedeyes:

 

 

Na ne?inau, nesu a? ?iaurei tamsi, bet ir ne baltaode.Ir tiek minueio man norma.O gal ir soliariumas prastas, bet kad a? visur tiek einu, net ir u?siena...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ir uzsieny ne visur leidzia salonai eiti 20 min. Padal istatyma negalima del paciu sveikatos. Mano drauge itale tamsi tai tik pas mane, susitare,eina 20, nes sako atsibodo koliotis :doh


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet ir uzsieny ne visur leidzia salonai eiti 20 min. Padal istatyma negalima del paciu sveikatos. Mano drauge itale tamsi tai tik pas mane, susitare,eina 20, nes sako atsibodo koliotis :doh

 

 

Na amerikoj tai tikrai leid?ia, net ir 25 minutes. Mano sesuo daug tamsesne u? mane tai ji eina 25 minutes. Gaila dabar neinu, o balta tai kaip drobe :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevaik?eioju. Ir nesiruo?iu. Mano odai tai netinka. Esu tikra baltaode. Niekada gyvenime nebuvau bent kiek adegus. O noreeiau.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.