Pereiti prie turinio
uogyte

Soliariumas

Rekomenduojami pranešimai

As lankau gulima soliariuma ir labai patinka, pas mus minutes kaina 0,60cnt, dar naudoju TROPICAL krema 30lt uztenka 15 kartu :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesilankau,nes labai problemati?ka mano oda,nors labai noreeiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesilankau,bet jei tureciau proga tai butu visai neiko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A soliariuma vaik?tau visada galima sakyti. Viskas buto ir gerai, bet kaip a? noriu buti tik gra?iai bronzine, o ne ruda ruda, tai reik i?tisai ir lankyti. Va nenuejau pora o gal trejeta savaieio, ir vel beveik balta esu :piktas .

Ka teks varyt per nauja....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebuvau ne karto soliariume,bet tikrai varysiu,nes noriu buti nudegusi.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais apsilankau, man patinka stovimas soliariumas. Nezimau ar yra tiesos, bet sako, jei soliariume igauni rusva splava ir eini degintis sauleje, tai nenudegi raudonai.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Soliariume buvusi nesu ne karto ir kolkas nesinori, nors UV spinduliu mano oda nelabai bijo.

Be to ne tik medikai sako, kad tai nera gerai. Rase ir COSMO ir IEVA.

Tiesa nesakau, kad jokiu budu, gyyvenime neiciau.

Beje, IEVOJE raso, kad yra keturiu lygiu soliariumai, o Lietuvoje dauguma skirti juodaodziams, kuriu oda ne tokia jautri UV spinduliams nei daugumos lietuvaiciu.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi soliariumai tokią negatyvią informaciją neigia. Tai ir žinok, kuo tikėt.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as daznai eidavau i soliariuma buvau net susirgus soliariumo liga :yes: jei nenueidavau nervindavausi eidavau kas dvi dienas istikruju pas mane dauk apgamu tai man negalima eit bet vistiek eidavau kai buvo pinigu tai per 2savaites tokia ruda buvau nors veidas man sunkiai dega,o dabar kokias 2savaites neinu uzknisa vel balta,kaskaip man greit nusiplauna einu i stovima ligiau dega,kad palaikyt idegi reikia nors 1karta i savaite nueiti tada nenusiplaus rudumas bet nebusi super ruda bet kai dabar nedirbu tai ner is ko eit.bet kai bus pinigu vel eisiu :D


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kartais apsilankau, man patinka stovimas soliariumas. Nezimau ar yra tiesos, bet sako, jei soliariume igauni rusva splava ir eini degintis sauleje, tai nenudegi raudonai.

paneigsiu savo teigini, kad "soliariume igauni rusva splava ir eini degintis sauleje, tai nenudegi raudonai" siandien Lietuvos ryto priede "sveikata" straipsnyje apie soliariumo zala r tai rasoma. Kam idomu, galite pasiskaityti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai nesilankau ir mabn to nereikia kazkaip :hm:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as tai nesilankau ir mabn to nereikia kazkaip :sird:

Paskutiniu metu ir as nesilankau, bet va pries baliuka sakau gal reiketu "pasitamsinti" :hm: bet gal naudosiu purskiamus, idegi suteikiancius, kremus.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.