Pereiti prie turinio
uogyte

Soliariumas

Rekomenduojami pranešimai

o as labai megstu soliariumus bet ablomas kai pinigu nera pastoviai ji lankyti greitai nusiplauna,dabar esu issitepus savaiminio idegio kremu,na kunas lygiai ideges atrodo nu bet su veidu man nesiseka,visas demetas vienur kimba kitur ne,nors ir valiau ji pilinga dariau vistiek blogai jis man issitepa


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dabar esu issitepus savaiminio idegio kremu,na kunas lygiai ideges atrodo nu bet su veidu man nesiseka,visas demetas vienur kimba kitur ne,nors ir valiau ji pilinga dariau vistiek blogai jis man issitepa

 

o koki savaiminio idegio krema naudoji?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nusišneki juodai :tongu::doh:

gali buti :)


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar nusipirkau dove losjona su idegiu tai vienintelis kurismano kuno nepadare demeto nu tik su veidu problema norsjis skirtas tik kunui manau,bet man patiko


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš ir jau pradėjau soliariumą lankyti. Ir noriu laaaaaaaaaaaabai pagirti La Bamba soliarumus :lol: :doh: Aš einu akropolyje, ir po keturių kartų( 5min. plius 5min. plius 6min. plius 7min.) ir aš jau ruda gan normaliai :D veidas išvis.

Tai gi, skūpas moka du kartus. O kadangi La Bamboj gan brangu, bet tikrai tikrai apsimoka :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, merginos ar lankoties soliariumuose?

Kokiuose, kiek mokat?

 

Aš vėl pradėjau :cocktail:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vėl pradėjau, nes ir turkiškas įdegis pradėjo plautis, nors tikėjausi ilgiau išsilaikys :doh: gal per dažnai maudausi :(

Tai nusipirkau abonementą už 150lt LaBamboj :cocktail:

Pasvilinsiu subine :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute o cia abonementas kokiam laikui :doh:

 

Galiojmo laikas abonemento neribotas, bet greit išnaudosiu, nea minutė virš 2lt lyg ir kainuoja :( nors tiksliai nežinau :cocktail:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tai kai perki abonementa neduoda nemokamu minuciu :cocktail:

 

tai palauk, aš sumokėjau 130lt 120 už kortelę, ir 10 užstatą, tai taip išeina kad 30lt gavau dovanų, nes kortelė verta 150lt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.