Pereiti prie turinio
uogyte

Kaip sužinojote, kad laukiatės?

Rekomenduojami pranešimai

Nugi papasakokit kaip suzijojote apie vaikelio atsiradima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma karta su?inojau, kai privemiau pus? koridoriaus, kitus kartus - pradejus pykinti. Ne?eia buvau 5 kartus. Turejau du persileidimus. Visi vaikai buvo planuoti, todel nebuvo jokio streso.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog pajutau, kad esu nescia, nebuvo kaip sakant jokiu pasaliniu jausmu. Bet niekas isskyrus testa negalejo patvirtinti. Po dvieju savaiciu pasake, kad esu nescia :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Sizinoja pasidarius testa :) Testa nusprendziau padaryt kai menesines velavo tik viena diena, ant kitos ir pasidariau :) Buvo tiesiuog kazkokia nuojauta, bet vis negalejau patiket , pastojimo , musu vaikelio laukem virs metu kiekviena menesi, bet matyt dukryte pati pasirnko kada gi jau geriause butu ateit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzinojau kai nuejau pas ginekologe ir labai labai apsidziaugiau, net kai echoskopu ziurejio krykstavau atsigulus :mirksiukas: gydytoja turejio raminti kad galetu toliau paziureti :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Suzinojau kai nuejau pas ginekologe ir labai labai apsidziaugiau, net kai echoskopu ziurejio krykstavau atsigulus  gydytoja turejio raminti kad galetu toliau paziureti 

 

Kaip fainai :clap: As su dideliu dziaugsmu prisimenu sita jausma :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mes su vyru suzinojom, kad laukiuosi, kai jis nupirko testa ir ji pasidariau kaledu ryta, va tada ir buvo musu didziausias kaledu stebuklas :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? irgi kaip kicule, su?inojau kai menesines u?truko viena diena ir pasidariau testa. Labai jau norejau leliaus, bet ka?kaip nesitikejau taip greitai pastoti tai nelabai tikejau, kad esu ne?eia, bet vyras sake, kad nereikia darytis to testo, jis jaueia, kad laukiuos :grin: Taip ir buvo :clap: kai pasirode teigiamas, apsi?liumbiau i? laimes :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip romantiska :pack2_thumbup[1]: Mano vyras taip pasimete kai jam pasakiau, kad laukiuosi tai jo paskymasbuvo toks: "Sveikinu" ir tyla, tik po keliu minuciu daejo ir grizes namo ant ranku nesiojo :sird


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo kai man velavo, sakau jau bus, ir jausmas toks keistas. Griztu is darbo, vyras testa nupirkes ir dovanele "busimai mamytei'. testas neigiamas - vyro veidas istyses :mirksiukas:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Buvo kai man velavo, sakau jau bus, ir jausmas toks keistas. Griztu is darbo, vyras testa nupirkes ir dovanele "busimai mamytei'. testas neigiamas - vyro veidas istyses :o

Maniskis ir taip pat lauke :)

Reiskia dar ne laikas :hm: Ne tevai pasirenka vaikus, o vaikai pasirenka tevus! Jie patis apsisprendia kada jiems ateit! Nenusimink ewerra :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar ir a? galvoju, nejaugi tikraijau mane pasirinko?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.