Pereiti prie turinio
uogyte

Kokius skalbimo miltelius naudojate?

Rekomenduojami pranešimai

Man irgi Ariel, dar gerus atradau Fairy non bio, jie skirti kudikiams ir jautriai odai.  :pack2_thumbup[1]: Tik vat sese sako, kad tokiu LT nera :hm:

 

 

Aha, Fairy pas mus tik indo ploviklis :laugh: :grin: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat pas mus geri skalbimo milteliai, o kaip kvepia tai ne minkstiklio nereik :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Nu vat pas mus geri skalbimo milteliai, o kaip kvepia tai ne minkstiklio nereik :pack2_thumbup[1]:

Ewerra, cia tie Fairy non bio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo sitie. Man jie liux :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as vakar susibariau su bobulka, mat supyko kad mano milteliai nieko nei?plauna :piktas :piktas . o a? sakau kad jos nieko nei?plauna. Mano milteliai Tide, o jos dosia :doh . Tai kurie gyresni???


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dosia tai tikrai nieko neplauna,kiek juos bereklamuoto.Tide-dar ka?kiek plauna,bet man jie irgi ne super.

Man Ariel flamingo labai patiko milteliai,toks fainas kvapas.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patinka Tide bet dabar pastebejau kad suprastejo. Ariel perku da?niausiai tik rankoms. nes man nelabai patinka. Dabar pradejau pirkti Bold visai faini, ir kvepia skaniai, ai?ku Tide alpine nepalyginsi (kvapo)


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir naudoju Taid,visai nieko man jie.Viana syk nusipirkau Ariel baltiems ir iskalbiau ryza patalyne,spekit pradejo blukt.Tai daugiau baltiems neperku, spalvotu vistiek daugiau nei baltu. :bigsmile: :o :grin:


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:pack2_thumbup[1]: as taip pat naudoju Tide ir man jie visai faini,zinoma ir perku ir kitokius miltelius neseniai buvau nusipirkus Persil irgi patiko..


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudoju Bonux man jie visai nieko, baltiems skalbiniams naudoju Ariel :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maximoj mačiau skalbimo miltelius "....... fresh" po 5kg, kartoninėse dėžutėse. Dabar nepamenu kiek kainuoja, bet pamaniau, kad nebrangūs... ar kas suprantat apie ką aš? Gal kas bandėt?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip aš tai esu nusivylusi visais maximos skalbimo milteleis, tai arba alergizuoja, ar spalvą išplauną, arba išvis nieko neišplauną.

Džiugiuosi atradus Tomas Philips parduotuvę(senai jau) tai va joje ir perkuosi visus cheminius dalykus namams. Brangūs ten skalbimo miltelei, bet skalbe pasakiškai gerai, neelergizuoja ir spalvos neišskalbe. Čia aš apie arielį vokišką.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.