Pereiti prie turinio
uogyte

Kokius skalbimo miltelius naudojate?

Rekomenduojami pranešimai

Na as tai visada naudodavau Fairy Non Bio tabletes arba skysti..dabar neseniai nusipirkau Persil Non Bio, tai net nezinau, nepasakyciau kad labai geri..Dabar net galvoju, ar faktas kad jie yra nebiologiskai apdirbti, gali veikti skalbiniu plovimo kokybe :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kažkaip aš tai esu nusivylusi visais maximos skalbimo milteleis, tai arba alergizuoja, ar spalvą išplauną, arba išvis nieko neišplauną.

Džiugiuosi atradus Tomas Philips parduotuvę(senai jau) tai va joje ir perkuosi visus cheminius dalykus namams. Brangūs ten skalbimo miltelei, bet skalbe pasakiškai gerai, neelergizuoja ir spalvos neišskalbe. Čia aš apie arielį vokišką.

Indrute, kokie milteliai? :hm:

Jau nebeznau ka ir daryt, po gimdymo tokia alergiska pasidariau :D

O milteliams tai isvis :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, kokie milteliai? :hm:

Jau nebeznau ka ir daryt, po gimdymo tokia alergiska pasidariau :doh:

O milteliams tai isvis :hm:

 

Gi parašiau kad apie arlieli spalvotiem kalbėjau :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu tai naudoju TIDE, o pries tai BONUX ir OMO.

BONUX milteliais kazkaip nusivyliau rubai sujais blogai issiskalbia


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudoju arieli,bet jauciu kad laikas keisti,nes mazuliai ant uzpakaliuk o jau gan ilgai yra sausos demeles-alergija..... Nicole,o kaip tie Fairy Non Bio???


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko tas Fairy Non Bio, bet nepasakyciau, kad labai labai geras..Pas mano mazyle irgi ant uzpakaliuko sausos demeles, bet man atrodo jos nuo triusikeliu..keleta kartu net pastebejau, kad manoji kasosi tose vietose :flowers: Nusprendziau ir as pabandyti Ariel, dabar naujas yra su Febreze kvapu, ziuresim, kaip cia bus :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nieko tas Fairy Non Bio, bet nepasakyciau, kad labai labai geras..Pas mano mazyle irgi ant uzpakaliuko sausos demeles, bet man atrodo jos nuo triusikeliu..keleta kartu net pastebejau, kad manoji kasosi tose vietose :flowers: Nusprendziau ir as pabandyti Ariel, dabar naujas yra su Febreze kvapu, ziuresim, kaip cia bus :flowers:

man arielpatinka kaip skalbia-tikrai gerai naikina demes,bet as manau gal pas mazulenuo jo alergija- siandien pabandysiu mazules apatinius drabuzelius isskalbti su ukisku muiliuku-paiuresiu tada....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tide Alpine Fresh, man jie geriausi ir kvapas patinka, neerzina, o ir kaina gera. KAi atsirado Persil Gold pabandziau, bet labai nusivyliau ir gryzau prie Tide`o. Kartais su Ariel skalbiu, skalbia labai gerai, bet kaina mum truputi kandziojasi :mirksiukas:


19118.png

19119.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar skalbiam Neutral, nes namie turim maza vaika. Tikrai geri milteliai ir skalbimo skystis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS perku maisa Bonux ir maisa Ariel ,bet visad jei noriu geresnio efekto i barabana idedu tarkuoto ukisko muilo ir i stalciu puse normos milteliu .Norfoje perku muila VALO violetiniam popiereli tai tikrai geras muiliukas daug visoku demeliu jis man panaikino kur tie skysti demiu isemejai net neikibo .


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar galiu parekomenduoti demiu isemeja STARWAX firmos PAVADINIMAS-Demiu valiklis express .Plasmasiniam purskiamam buteli kaip langu valiklio kaina 11.75 as perku senukuose gal yra dar kur .Tikrai geras valiklis as su juo daug isbandziau rubus baldus masinu salonus nepalyginsi su tais ACE delikat ar dar kokiais


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerus ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.