Pereiti prie turinio
kicule

Savaitinis darželis

Rekomenduojami pranešimai

Graudu...As isivaizduoju kaip sunku dirbti tokiam darzely:matai,o kaip gali padeti...?Sirdis plysta...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skaitau ir gaila tu vaikiuku kurie lanko ta savaitini darziuka,sirdis plystu jei reiktu savo vaikiukus i ji vesti ir visa savaite nematyti,esu pati ji lankiusi niekada tikriausiai nepamirsiu kad pati lankiau ta darziuka ir kaip as jame nenorejau buti ,atsimenu kaip mes beproto laukdavom savo teveliu. :rolleyes:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pačiai, ko gero per skaudu būtų vaiką palikti savaitiniame darželyje, čia jau darbo metu galvą suku kada gi vyras juos man įves į salę ar baseiną ,,,

,,,,nors pati esu ejusi į savaitįdarželį, man buvo gerai... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila vaikuciu,bet ka daryti- tevams irgi reikia kazkaip gyventi- jie ne siaip sau vedasi vaikucius i toki darzeli, o is naudos...... is be iseities situacijos....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:baban: O vat deja bet teko yra savo vaikuti palikti,bet gaila...mano vaikutis yra su niagalia Autistas ir mums reikejo logopediniodarzelio ojis vienas mieste toks tera,gyvenom tada kaime tai teko vaika palikti savaitiniame,budavo sededavau namie ir verkdavau ,kol nebegalejau maciau kad su vaiku grizusiu nebesusikalbu visai(mano vaikas nekalba net dabar budamas 5m),bet as jo pati nebesupratau,o vaikutis manes nebemokejo net anklodes apsikloti.Tai vat tada pasiemiau vaika ir nebeleidau.Gerai tai kad ilgai tai nesitese nei man nei vaikui apie pora men,o namie vaikas tapo vaiku.pernai pradejau leisti i darzeli,bet ne i savaitini,kol karta vyras nepamate auklyte trenkiant vaikui per ranka,kad jis persisiojo pampersa,o ka ji veike kad nemate ir nepakeite zino juk ,kad dirba su spec.grupe neigaliais vaikais,ziauru...:(arba karta bare vaika,kad jis nemoka pats kelnyciu apsimauti..nu zodziu esu nusivylusi darzeliais ir ju darbuotojais ne visi tokie bet yra ir ,,geru''.Zodziu...

linacka.gif esufainuole1.gif

 

line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_1124226000_time2_1255467600_text_S%FBnelis_text2_Dukrel%EB.gif

 

 

77931041.png

77513131.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.