Pereiti prie turinio
kicule

Savaitinis darželis

Rekomenduojami pranešimai

O as skaiciau toki pasisakima ( Kai mama ateina pimti vaika namo po savaites, vaikas verkia ir nenori eiti pas mama, nes jam aukletoja yra artinesne uz mama :P :rolleyes::super: :D ) net siurpas per kuna prabego :wacko:

i toki darzeli tikrai nenoreciau leisti savo mazyliu,man kazkaip baisu butu palikti visai savaitei ,istikruju net neisivaizduoju isiskirimo tokiam ilgam laikui, dabar kaip vedu i darziuka begu pasiimti ketvirta nors grupe dirba iki sesiu,na pasiilgstu per diena ,o jei visia savaitei reiktu palikti tai isproteciau.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as skaiciau toki pasisakima ( Kai mama ateina pimti vaika namo po savaites, vaikas verkia ir nenori eiti pas mama, nes jam aukletoja yra artinesne uz mama :D :D :D :D ) net siurpas per kuna prabego :D

Gal būna ir taip ,bet šiaip tai visiškai prisirįšti prie vienos nelabai kaip yra,nes per parą bent trys pasikeičia.Dvi dieninės keičiasi ir vakare naktinė ateina.Nebent šiaip kuri labiau patinka ir labiau pamilsta. :mda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekada negaleciau savo vaiko palikti tokiame darzelyje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu paskaicius sai temele ir Jusu posakius,net nusispjoviau,kad tik ne nepapultu tokia situacija jog reiketu sunuti palikti tokiam ilgam laikui darzelyje....ui...


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau taip, jei nėra kitos išeitie, ką gi. Bet jei tik yra kokia nors kita galimybė.....


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekada nepalikčiau savo vaiko savaitiniame darželyje, pati ten buvau, dar iki dabar prisimenu, kaip prasidėdavo isterijos kai pamatydavau mamą kai atnešdavo vaišių ir rūbų persirenkti, labai norėjau būti su mama

tada jinai pradėjo slėptis nuo manęs, net neįsivaizduojat kaip baisu


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisiminiau situacija: pirmakart buvome sveciuose pas jauna mama ir 1 m. berniuka... kuri laika vaikelis verksleno, ikyriai tampe mama, o ji paziurejus i mane ir sako- As NEZINAU ko jis nori... Na as emiausi iniciatyvos :hysterical: - pradejau ji kalbinti - tai tas berniukas paemes mane uz rankos nuvede i virtuve ir rode i spintele kur blynukai buvo sudeti... jis norejo valgyti.

Man buvo labai keista, kaip mama gali nesuprasti ko nori jos vaikas... Tik veliau suzinojau, kad berniukas buna savaitiniame darzelyje...

Manau kad labai anksti suardomas tas ypatingas mamos ir vaiko rysys.

Ir dar- labai dziaugiuosi, kad mano vaikai uzaugo be jo.


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai negaleciau palikti savo vaiko tokiam darzelyje, nors kartais gyvenima sprivercia nusizengti savo isistikinimams :hysterical:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prisiminiau situacija: pirmakart buvome sveciuose pas jauna mama ir 1 m. berniuka... kuri laika vaikelis verksleno, ikyriai tampe mama, o ji paziurejus i mane ir sako- As NEZINAU ko jis nori... Na as emiausi iniciatyvos :lol: - pradejau ji kalbinti - tai tas berniukas paemes mane uz rankos nuvede i virtuve ir rode i spintele kur blynukai buvo sudeti... jis norejo valgyti.

Man buvo labai keista, kaip mama gali nesuprasti ko nori jos vaikas... Tik veliau suzinojau, kad berniukas buna savaitiniame darzelyje...

Manau kad labai anksti suardomas tas ypatingas mamos ir vaiko rysys.

Ir dar- labai dziaugiuosi, kad mano vaikai uzaugo be jo.

Eina sau :doh:

Liudna kad taip yra :hysterical:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekada nepalikciau, man tai nesuprantami tokie dalykai kai su vaiku issiskirti reiketu net savaitei :hysterical:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano mama dirbdavo , o aš augau be tėčio (iįsiskyrę), mamai nebuvo kas daryti, tai ir vesdavo, aš ją labai suprantu, kad nebuvo kitos išeities tuo metu ir tais laikais, bet aš pati tikrai nepalikčiau


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Žinoma,kad gyvenime būna įvairių situacijų ir manau nė viena gera mama nenori į tokį darželį vesti savo vaiko,jei neprispiria gyvenimas.Bet galiu pasakyti iš vaikų pusės,nes aš pati dirbau savaitiniame darželye ir mačiau kaip vaikai sunkiai tai perneša.Taip ir sukasi galvelės į duris ,kai tik šios prasiveria.O porą paskutinių dienų taip ir vaikšto palei duris. Niekas nebeįdomu nei žaislai ,nei draugai.Naktinės auklės sakė,kad ir naktimis verkia,mamas šaukiasi.Ir aplamai daug nervingesni vaikai ,nei paprastame darželyje.Jie pastovioje nežinioje- kada gi ta mama ateis?Uždavinėja klausimus:ar tikrai mano mamytė ateis?Vis pasitikrina kas kiek laiko.

Kai kuriems tėvams gal ir išsigelbėjimas tokie darželiai,bet vaikams ,tai tikrai ne į gerą.

siaubas... perskaiciau ir vos verkti nepradejau... vaikui tai trauma

labai abejoju ar palikciau savo vaika tokiame darzelyje, jei ir palikciau, sekancia diena jau lekciau pasiimti... aisku labai daug kas priklauso nuo susiklosciusios situacijos, kaip zana sako, nebuvo kur palikti, mama viena, o gyventi juk reikia...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.