Pereiti prie turinio
Snapė

Planavimas

Rekomenduojami pranešimai

kievienas tam reikalui turi savo nuomone.

Geriausiai daryt taip kaip sirdele sako,juk kaip smagu kai vaikelis buna planuojamas,labai,labai laukiamas :mirksiukas::rolleyes::rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai as daugiau turejau omeny pati amziu, o ne kiek jus laiko kartu prabuve, tau tik 23, Indrute.. suprantu, kad taviskis daug vyresnis, todel jam jau noretusi seimos padidejimo, o jei ir tu pati to labai nori, tai kodel gi ne..Na tu tikriausiai esi labai stiprus zmogus, jei manai, kad susitvarkysi su naujo namo statybomis, mokslais ir vaikeliu..As taip negaleciau, todel ir daviau maza patarima del to..Dar karta kartoju, kad pati juk pasidarysi taip, kaip tau atrodo geriau ;) O jei cia kazkokia problema kyla del mano nuomones, tai daugiau apie tai diskutuoti neverta :rolleyes:

 

Kicule, del tokiu seimu, kurioms nepasiseke, del to, kad per ilgai lauke, tai manau, kad priklauso nuo individualiu priezasciu..Nemanau, kad visur viskuo kaltas vyresnis amzius..Pazistu daugybe seimu, kurie vaikuciu susilauke budami 30 ir virs ir jokiu problemu nebuvo..Taigi priklauso nuo kiekvieno noru ir galimybiu :mirksiukas:

 

Kalbant apie mane, tai mes nesam kartu taip ilgai, kaip jus, bet tai dar nieko nereiskia..Musu vaikelis buvo netyciukas, bet tai nereiskia, kad jei galeciau viska pakeisciau..Tiesiog, turejau paaukoti daugeli savo ambiciju, kaip ir vaikelio gimima ne santuokoje..Mes taip pat turime daugybe priezasciu, kodel negalejome susituokti anksciau, bet dabar i tai nesigilinsiu..Tiesiog pasakiau, ka galvojau :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent kad kiekvienas turi savo nuomone :mirksiukas:

as saviske pagimdziau 21m., o tikrai buciau patenkinta jei man tada butu kokie 19m.,

O jei cia kazkokia problema kyla del mano nuomones, tai daugiau apie tai diskutuoti neverta

Nicole,kodel problema,juk kiekviena issako savo :rolleyes: ir tiek :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
butent kad kiekvienas turi savo nuomone :mirksiukas:

as saviske pagimdziau 21m., o tikrai buciau patenkinta jei man tada butu kokie 19m.,

 

Nicole,kodel problema,juk kiekviena issako savo ;) ir tiek :rolleyes:

 

Na ir saunu, Kicule :super::super::super: O del problemos, tai as jokios neturiu, tik atrodo, jog Indrute per daug asmeniskai i mano nuomone reaguoja :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ir saunu, Kicule :rolleyes::rolleyes: ;) O del problemos, tai as jokios neturiu, tik atrodo, jog Indrute per daug asmeniskai i mano nuomone reaguoja :mirksiukas:

 

Na bet asmeniškai man ir taikei gi :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na jau tu ant manęs nesupyk, bet nespresk pagal vieną vyrą apie visus :hm:

Maniškis pats nori vaikų, pats kalbą na kada gi jau pradėsim mes jį bent planuoti. Ir tikrai, vestuvės mūm(nei man nei jam) nėra kažoks suvaržymas, stresas ar t.t. Dėl ko stresuot net neįsivaizduoju :D Tuo labiau kad dėl jų niekas nepasikeis, tik pavardė ir ta tik mano.

O ir mūsų šventė yra ne vestuvės-balius, bet vestuvės-santuoką.

IR, viską labai puikiai suprantu, kad leliukas netik džiaugsmas, bet ir vargas. Kažkodėl įdomios man tavo mintys nuo atkalbinėjimo :P

 

Ir dar, ką reiškią taip greitai?????? Taip greit po ko? Po santuokos?????? :D

Indrute labai saunu kad jus planuojate leliuka :super: ,forume mamyciu gretos padauges :super: ,na tikrai tas mazylis tiek dziaugsmo i namus atnesa,ir kaip tu sakai vargo bus ,na zinok su viskuom yra susitvarkoma ,aisku nesakau kad sunkumu nera ir buna tokiu dienu kad atrodo jetau kaip pavargau siandiena, bet paziuri i savo mazus kleckiukus ir galvoji pasaulyje nieko brangesnio uz juos neturiu. :super:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes leliuko planavimą jaučiu atidėsim dar kuriam laikui :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na mes leliuko planavimą jaučiu atidėsim dar kuriam laikui :D

 

Kodel? :victory:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na mes leliuko planavimą jaučiu atidėsim dar kuriam laikui :(

kodel gi? :rolleyes:

aisku ziurekit kaip jums patiems iseina :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.yamama.ru/pregnancy_birth/pregn...birth_chart.htm sitas labai geras, bent jau man pagal pirmaji nestuma, tai tikrai atitinka :super:

 

http://www.tvoybaby.org/

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man pirmas netumas atitinka, antras ne, pagal ta lentele :super:

 

Tiesa sakant planuodami antra dukryte ziurejom www.lovecalendar.ru


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, mes irgi nusprendeme dar viena vaikeli ''gaminti'' :rolleyes:..Bandysim kaip nors, kad berniukas butu..Turim tik keleta dieneliu gruodyje tai igyvendinti, jei nepavyks, tada paliksim ''gamyba'' dar keletui meteliu :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.