Pereiti prie turinio
Snapė

Planavimas

Rekomenduojami pranešimai

As apie tavo pasisakyma ( apie seklytes ) turejau omeni :super: :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką artėja ir mūm metas jau rimtai susimti ir nusiteikti planavimui.

Žadu nupirkti folinės rūkšties gerti mūm abiem.

O svarbiausią reiktų mest rukyti, bet kaip?????????? :mirksiukas::rolleyes:

 

Aš noriu leliukas kad gimtų birželį-rugpjūti. Tik kad ką žmogus suplanuoji, dievas iš to tik pasijuokia, tai bijau labai ir galvoti būtent apie vasarą :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip smagu tai girdeti :rolleyes::super::doh: O man siaip idomu, kodel taip skubat vaikucius daryti, nenorit kuri laika vienas kitu pasidziaugti? :doh: Ir siaip labai daug streso bus bestatant nama, jei norit vaikucio, ar negeriau butu palaukti, kol isikelsit normaliai ir apsprasit naujuose namuose :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip smagu tai girdeti :rolleyes::super::doh: O man siaip idomu, kodel taip skubat vaikucius daryti, nenorit kuri laika vienas kitu pasidziaugti? :sird: Ir siaip labai daug streso bus bestatant nama, jei norit vaikucio, ar negeriau butu palaukti, kol isikelsit normaliai ir apsprasit naujuose namuose :mirksiukas:

 

 

:doh::super: Juokingai man nuskambėjo tas "pasidžiaugimas vienas kitu" . Mes viens kitu jau 6 metai džiaugiamies ir dar atsidžiaugti negalim. Iš 6 metų jau 5 metai kaip kartu gyvenam. Santuoka tik įteisnti mūsų santykius, ne dėl to kad norim suriškti vienas kitą.

Bet na jau laikas, maniškiui jau 30 šiais metais, man jau 23, nenorim būt senais tėvais, o ir ne vieną vaiką ketiname turėti.

O su namu tai gali testis ir labai daug metų kol viską viską įsirengsi, tad... Na šiaip tai planuojam šiais metais dar įsikraustyt, na žinoma bus matyt aišku.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai, dauguma vyru labai stresuoja po vestuviu, o jei dar ir vaikuti isitaisysit taip greitai, to streso bus dar daugiau :super: Patikek, as zinau, ka kalbu :mirksiukas: Nesuprask manes neteisingai, esi dar gana jauna, tik 23 metu tad dziaukis gyvenimu, kol gali, nes kai vaikuciai ateis, tuomet viskas bus daroma ju laimei, o save visada paliksi antroje vietoje..Nesakau, kad as gailiuosi, kad turiu mergyte, bet patikek, kiek daug dalyku negalime daryti vien del to, tas iskaitant ir siekima mokslo bei darbo specialybes pakeitima..Tiesiog daugelio dalyku negali sau leisti :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na matai, dauguma vyru labai stresuoja po vestuviu, o jei dar ir vaikuti isitaisysit taip greitai, to streso bus dar daugiau :super: Patikek, as zinau, ka kalbu :mirksiukas: Nesuprask manes neteisingai, esi dar gana jauna, tik 23 metu tad dziaukis gyvenimu, kol gali, nes kai vaikuciai ateis, tuomet viskas bus daroma ju laimei, o save visada paliksi antroje vietoje..Nesakau, kad as gailiuosi, kad turiu mergyte, bet patikek, kiek daug dalyku negalime daryti vien del to, tas iskaitant ir siekima mokslo bei darbo specialybes pakeitima..Tiesiog daugelio dalyku negali sau leisti :rolleyes:

 

Na jau tu ant manęs nesupyk, bet nespresk pagal vieną vyrą apie visus :super:

Maniškis pats nori vaikų, pats kalbą na kada gi jau pradėsim mes jį bent planuoti. Ir tikrai, vestuvės mūm(nei man nei jam) nėra kažoks suvaržymas, stresas ar t.t. Dėl ko stresuot net neįsivaizduoju :doh: Tuo labiau kad dėl jų niekas nepasikeis, tik pavardė ir ta tik mano.

O ir mūsų šventė yra ne vestuvės-balius, bet vestuvės-santuoką.

IR, viską labai puikiai suprantu, kad leliukas netik džiaugsmas, bet ir vargas. Kažkodėl įdomios man tavo mintys nuo atkalbinėjimo :doh:

 

Ir dar, ką reiškią taip greitai?????? Taip greit po ko? Po santuokos?????? :sird:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, tu irgi nesupyk, nesistengiu as taves atkalbeti, tik duodu mazyti patarima :mirksiukas: Ir tikrai nesakau, kad visi vyrai vienodi :super: Maniskis man zinok labai daug padejo, be jo as buciau prapuolus :super: bet labai puikiai pamenu, kaip stresas mus abu paveike...na gal jums bus viskas kitaip, nes turit jo tevus, kurie gales jums padeti, as nieko neturejau cia, nors jo tevai labai geri, bet jau senukai, neuzkrausi jiems mazyles :doh: As tik savo nuomone isreiskiau ir tiek, o jus jau patys pasidarysit taip, kaip noresit :rolleyes: Linkiu jums visko ko geriausio :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai nėr dėl ko pykt. Tik man šiaip įdomu, kad kažodėl tau atrodo, kad mes tik po vestuvių būsim pažystami :mirksiukas: ir neatsidžiaugia viens kitu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as kai paklausau, tai net nezinau, kas is tiesu nutinka ir kodel, bet po vestuviu kazkas truputeli pasikeicia..Kai kurie i tuos pasikeitimus normaliai reaguoja, o kai kurie negali su tuo susitaikyti..Taigi, nesvarbu kiek jus laiko kartu pagyvene, bet tas popierelis vis delto inesa siek tiek sumaisties i bendra gyvenima :mirksiukas: Na cia tik mano nuomone, kiekvienas turi teise i ja :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ką artėja ir mūm metas jau rimtai susimti ir nusiteikti planavimui.

Žadu nupirkti folinės rūkšties gerti mūm abiem.

O svarbiausią reiktų mest rukyti, bet kaip?????????? :flowers::flowers:

 

Ne planuoti,o daryti reikia :lol: :super:

O rukyti mesi,kai pastosi...Patikek.Tada ir sazine grauzia,kad gali leliukui pakenkti ir nera kur detis...O gal ir negalesi net i cigaretes paziureti(nors tokio pykinimo tau nelinkiu) :flowers:

As irgi bandziau mazinti,mesti ir nieko nesigavo,o paskui reikejo mesti...ir nieko...isgyvenau...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute kaip smagu girdeti :flowers:

O as uz :super: ir tik tai uz!!!

As taip pat galejau ir su antru vaikeliu palaukti,bet kazkaip ir norejom ir nuspriandien kadtaip bus geriau vaikuciams,o ir paskui man labai grazu kai jauni teveliai ir vaikuciai jau dideli.

Lengviau ir patiems islekti kur nors ir pan., juk tadair pagyvensi ir del saves :flowers:

 

O del rukimo,tai as ir pries rukiau :lol: bet kai pastojau meciau,vos ne ta pacia diena uzinojus,nes paskui pati moraliskai negalejau kazkodel... :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes,oi kaip fainaiIndrute,kad turi toki vyra kuris taip nori lialiuko,kad rupinaties viskuokartu skaitau ir baltai pavydziu,o as kai norejau leliuko mano vyras nenorejo nu jis dar nebuvo mano vyras jam svarbu buvo lieliuko procesas.gal del to ir nera ta musu santuoka laiminga kad visalaik galvojau tik as :flowers: kada noriu vaiko o vedem kai as jau buvau nescia 5men,ir tai jis vede turbut tik del to kad tevai mum liepe.ai isvis kaskoks nesamoningas musu gyvenimas kai pskaitai koks pas jus visas romantiskas ,draugiskas,visur kartu su vyrais :flowers:

 

o mano vaikis gime kaip tik rugpjucio menesi :flowers: bet cia netycia taip gavos


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.