Pereiti prie turinio
kicule

Ar pakeitet savo pavarde po vestuviu?

Rekomenduojami pranešimai

Kažkaip net klausimo nebuvo-keičiau į vyro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pavardę ir aš pasikeičiau į vyro. Tik svarsčiau būti -ienę ar -ė. Bet pasirinkau tradičiškai -ienė.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na pavardę ir aš pasikeičiau į vyro. Tik svarsčiau būti -ienę ar -ė. Bet pasirinkau tradičiškai -ienė.

O kodel buvo minciu pailti -e?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kodel buvo minciu pailti -e?

 

Nepalikti. O galima pasiimti vyro pavardę su galūnėm -ienė arba galūnę -ė. Mano gi buvo su galūnę -aitė.

Pvz. Vyras Petras Petraitis( :wacko: ) tai gali būti petraitienė arba petraitė.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nepalikti. O galima pasiimti vyro pavardę su galūnėm -ienė arba galūnę -ė. Mano gi buvo su galūnę -aitė.

Pvz. Vyras Petras Petraitis( :wacko: ) tai gali būti petraitienė arba petraitė.

Bet gali būti ir Petrė,kaip pvz. Zvonkė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet gali būti ir Petrė,kaip pvz. Zvonkė

 

Tai jeigu Petras Petris būtų, bet jeigu Petraitis tai tik Petraitė.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai jeigu Petras Petris būtų, bet jeigu Petraitis tai tik Petraitė.

Jeigu tik Petraitė,tai tas pats tada ir savo pavardę pasilikus ,vis vieną -aitė gaunasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jeigu tik Petraitė,tai tas pats tada ir savo pavardę pasilikus ,vis vieną -aitė gaunasi

 

Na tai čia tik kaip pvz petraičio pavardę daviau. O ir taip petraičio dukra būtų petraitytė, o ne petraitė :wacko:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NA as po vestuviu pasiemiau vyro pavarde ir dabar esu -iene. Net nebuvo minties pasilikti savo


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labai garzi buvo mano pavarde ir mano vyras juokais sake kad gal ims mano,bet paskui aptarem i rnusprendem kad ir jo grazi ir kad busiu su jo pavarde :mirksiukas:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po santuokos pasilikau savo pavardele,vyras pasieme taip pat mano ir tuo labai patenkinta. :super: O kadangi mano pavarde vokiska tai nera jokiu galuniu ir niekas nesupras ar istekejusi ar ne. Net nesilinksniuoja tai labai jau gerai mum :alutis:

Kai mokiausi vidurineje tai vienos mokytojos pavarde buvo PRAPISTIENE,o vyro PRAPISTAS :cry: neisivaizduoju kaip reiktu gyventi su tokia pavardele :hihihi:


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiemiau vyro net minties nebuvo savo pavardes pasilikti, nepatiko man manoji pavarde, ir labai norejau buti -iene :wub1:

Po santuokos pasilikau savo pavardele,vyras pasieme taip pat mano ir tuo labai patenkinta. :wub1: O kadangi mano pavarde vokiska tai nera jokiu galuniu ir niekas nesupras ar istekejusi ar ne. Net nesilinksniuoja tai labai jau gerai mum :geda:

Kai mokiausi vidurineje tai vienos mokytojos pavarde buvo PRAPISTIENE,o vyro PRAPISTAS :) neisivaizduoju kaip reiktu gyventi su tokia pavardele :geda:

Joooo kaip su tokiapavarde gventi, as viena karta degalineje uzmaciau ant ten dirbancios merginos korteles jos pavarde - pasmaukyte :blush: jau tikrai net nedvejodama imiau vyro pavarde kai tekeciau ;)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.