Pereiti prie turinio
Snapė

O kur atostogaujate Lietuvoje?

Rekomenduojami pranešimai

Svečias Arlene

Mes a Palanga , Nida va?iuojam ne tik sezono metu - labiausiai patinka kai ?monio ma?iau :grin: gyvenam vie?buty , palapinio :hm: jei prie e?ero - turim gyvenama namuka ant rato :pack2_thumbup[1]: ir miegot patogu ir praustis yra kur ir kava i?sivirt ir ?aldytuvas :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mes a Palanga , Nida va?iuojam ne tik sezono metu - labiausiai patinka kai ?monio ma?iau :grin: gyvenam vie?buty , palapinio  :hm: jei prie e?ero - turim gyvenama namuka ant rato  :pack2_thumbup[1]: ir miegot patogu ir praustis yra kur ir kava i?sivirt ir ?aldytuvas  :mirksiukas:

 

 

Na mes ir buvom Palangoj, Nidoj, prie? pora savaiteiu. Irgi smagu kaip tue?ia, bet smagu ir sezono metu, pinigus baruose i?leist :laugh: . Bet va prie e?ero tai tik su palapinem, namelis :grin: . Nuo to ir begu prie e?ero.

AIRINA66, o kokiam vie?buta apsistojat? Kokios kainos? Kokiuose namukuose gyvenat prie e?ero, kokios kainos? Labai adomu :geda .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

:geda man kaina ne esme - svarbu kokybe , pvz. Palangoj paskutina karta gyvenom "?alias namas" apartamentuose - nepigu . O namukus ne taip supratai :grin: mes turim savo gyvenama automobila (namas ant rato) :mirksiukas: gal i? palapinio am?iaus i?augau - sensti ir pindeji - ie?kai daugiau komforto :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:geda man kaina ne esme - svarbu kokybe , pvz. Palangoj paskutina karta gyvenom "?alias namas" apartamentuose - nepigu . O namukus ne taip supratai  :grin: mes turim savo gyvenama automobila (namas ant rato) :mirksiukas: gal i? palapinio am?iaus i?augau - sensti ir pindeji - ie?kai daugiau komforto  :hm:

 

 

Na kaina eia ne esme. Tik tema tam ir u?ved?iau kad pasidalintume patirtimi, kaip, kam ir kur patiko, ar ne. Galbut ir dar kasnors susigundys va?iuot a "?alia Nama". Dabar nesenai radau palangoj "Palangos Ambasada", tai ten kitam menesiui planuojam va?iuot savaitgaliui.

O del to namuko ant rato tai pavyd?iu :grin: . A? ir tokio noriu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale klausyyyyykit :mirksiukas: Ka jus eia vis apie Palanga, Nida. Jus geriau man pasakykit kur prie e?ero nusitrenkt. Palanga nebedomina, kai iki jos 15 min. kelio :laugh:

Namuko ant rato ir a? noreeiau :pack2_thumbup[1]: Girdejau, kad galima ir i?sinuomot :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Liepa tada Druskininkai :pack2_thumbup[1]: patinka relaksaciniai savaitgaliai , ypae burbulines vonios :mirksiukas: gyvenam vie?buty , proceduras SPA Vilnius gydyklose atlieka ( keletas vie?bueiu i?bandyto - Meduna , Regina ,Violeta ,Galia ).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liepa ko tau reik? Ar reik tau komforto? Jei taip reik ie?kot su nameliu. Tuoj mes tau surasim kur pailset :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei varom i Palanga tai visada tik palapinese. Va cia tai pats malonumas. Radom privatu kempinga salia palangos su dusais ir t.t. prie pat juros. Sia vasara planuojam i Paluse per ezerus su valtimis. Ar kas kada ten buvot????? As tai buvau pries kokius 6 metus. Gal kas zinot kaip ten situacija, kaip uzsisakyti ar kt. idejos???? :swoon2:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie Palu?? pa?iurek cia. O tu man geriau papasakok apie ta kempinga Palangoje. Kur jis tiksliai yra? Kiek kainuoja? Ir svarbiausias klausimas, ar smelio labai daug prisine?a a palapin?? Kiek ma?daug iki juros?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Liepa tada Druskininkai  :pack2_thumbup[1]: patinka relaksaciniai savaitgaliai , ypae burbulines vonios  :blink: gyvenam vie?buty , proceduras SPA Vilnius gydyklose atlieka ( keletas vie?bueiu i?bandyto - Meduna , Regina ,Violeta ,Galia ).

Dviese savaitgaliui tai :pack2_thumbup[1]: O jeigu su visa ?eima, savaitei, gal dviem?

Noriu prie e?ero, gamtos, namuko... Gal apie Moletus kas ?inot? Ar dar kur nors pan?

Palu?ej esu buvus :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dviese savaitgaliui tai :pack2_thumbup[1]:  O jeigu su visa ?eima, savaitei, gal dviem?

Noriu prie e?ero, gamtos, namuko... Gal apie Moletus kas ?inot? Ar dar kur nors pan?

Palu?ej esu buvus  :pack2_thumbup[1]:

 

 

LIEPA, mano uo?viai labai fainai atostogauja prie e?ero. Gaila tik neprisimenu jo saito. Kaip rasiu butinai para?ysiu eia.

Labai faini namukai, antram auk?te balkonas, jie tam balkone geria kava rytais, o vaizdas a e?era. Yra ir pirtis, ir vandens dviraeiai, ir valtys. Na ?od?iu tikrai labai fainai :pack2_thumbup[1]:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mes jau vasarai turim plano. Plauksim su plaustu arba plaustais(?iurint kiek bus draugo) upe. Mar?ruto dar nei?sirinkom, bet baisiai norim :clap: . A? ka?kada jau esu plaukus plaustais, tai visus ir u?kreeiau savo pasakojimais :doh :grin:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.