Pereiti prie turinio
Snapė

O kur atostogaujate Lietuvoje?

Rekomenduojami pranešimai

Nu va, Edita neatsiliepia, Kicule, gal tu galetum telefona atsiusti?  :mirksiukas:

Cia numeris, kuriuo gali paskambinti Erikai 861304638 ir numeris Sventojoje, bet juo atsilieps tik bir?elio pradzioje 846045928


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Edita, labai aciu. :pack2_yes[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Edita, labai aciu. :pack2_yes[1]:

Prasom, linkiu gerai pailseti. :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kaip a? jau noriu atostogo :bigsmile: . Noriu prie juros a Palanga savaiteliai, bet tai nusimato, tik liepos gal?, nebent ?iaip trumpam savaitgaliui nulektume.

Sekmadiena buvom prie Dusios, kad ?inotumiet kiek ?monio :grin: , ir su palapinem ir ?iaip dienoja. Net vieteles jokios nuo?alesnes niekur neradom, nei prie Dusios, nei prie Metelio. Nors abu e?erus apva?iavom grynai.

Gal jau kas turit plano vasarai?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
Noriu prie juros a Palanga savaiteliai, bet tai nusimato, tik liepos gal?, nebent ?iaip trumpam savaitgaliui nulektume.

Ir a? labai noriu prie juros , jau namiokus duodu savajam , bet tie darbai :doh paskutina syka buvau kovo pabaigoje Palangoj , noreeiau maudytis juroje ... Gal trumpam i?truksim po joninio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir a? labai noriu prie juros , jau namiokus duodu savajam , bet tie darbai  :doh  paskutina syka buvau kovo pabaigoje Palangoj , noreeiau maudytis juroje ... Gal trumpam i?truksim po joninio  :bigsmile:

 

 

Rei?kias a? trumpiau nebuvau prie juros, buvau baland?io 9 :) . Pas mus irgi tie darbai kalti, savo mylimaja matau kita kart tik pora valando per para, neskaitant to kaip miegam :this[1]: . Ir atostogos nusimato tik liepos gale. Bet a? sakau gal su kokia drauge i?truksiu a Palanga. Mani?kis mane drasiai i?leisto, bet va drauges tai dar ? :bigsmile:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi laukiu atsilimo ir karstos vasareles, o mes kiekvienais metais vaziuojam i Palanga, cia tapo kaip ir tradicija


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai jums, kai jus atostogas savaitem skaieiuojat, a? tai tik keliom dienom galiu i?va?iuoti ir tai parakti?kai dirbti, o ne ilsetis... Gal ateis ir man atostogo metas kada u? kokio penkio meto...

O ?iaip labai mylio pajura, pas darugus a Klaipeda savaitgaliais va?iuojam... Viena gerai, kad kartasi darbo reikalais va?iuoju a Palanga ar kita pajurio miesta, tai tada smagu... va ir gegu?es gale buvau palangoj, tai taip smagu, penktadiena ryte ir sekmadina vakare, kai ?monio ma?ai, tai fantastika...

Labai laukiu, geritai va?iuoju a Karkl?, ?inoma vel dirbti, bet vistiek prie juros.. Gal kas buvot Karklej, gal ?inot kaip ten kas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagaliau i?taikem kelias dieneles atostogom. ?a savaitgala va?iuojam a ?ventaja pailset :clap: . Gal kam teko poilsiauti eia, nes pirma kart eia busim.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na pagaliau i?taikem kelias dieneles atostogom. ?a savaitgala va?iuojam a ?ventaja pailset :clap: . Gal kam teko poilsiauti eia, nes pirma kart eia busim.

Na a? ?iemet buvau ?ventojoje ir teko praeiti pros "Ambasada". Vietele atrodo pasaki?kai- labai tvarkinga, u?daras kiemas. Manau, kad fantasti?kai palsesit. Ir iki juros labai arti. Tik vat ir kaina atitinkama.

O mes tai buvome "Baltojoje ramuneje". Irgi labai patiko- su vaikueiu ma?u buvau- tai ten kaip tik- tylu, ramu. Siulau ir kitiems nuva?iuoti, tik turbut ?iai vasarai jau vieto nebebus. :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na a? ?iemet buvau ?ventojoje ir teko praeiti pros "Ambasada". Vietele atrodo pasaki?kai- labai tvarkinga, u?daras kiemas. Manau, kad fantasti?kai palsesit. Ir iki juros labai arti. Tik vat ir kaina atitinkama.

O mes tai buvome "Baltojoje ramuneje". Irgi labai patiko- su vaikueiu ma?u buvau- tai ten kaip tik- tylu, ramu. Siulau ir kitiems nuva?iuoti, tik turbut ?iai vasarai jau vieto nebebus.  :bee

 

 

Oi kaip faina kad nors vienas ?mogus atsirado ir papasakojo apie "Ambasada". Mes va?iuojam dviese, ir tai tik pirmos muso rimtos atostogos ?iais metais, tai a pinigelius nelabai ir ?iurejom. Svarbiausia mum buvo renkantis vieta komfortas ir arti jura.

Aeiu labai *mamyte* u? pasakojima :wub

A? ir manau kad gerai pailsesim, jau po truputa kraunu daiktus, nes ryt ryte i?lekiam...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iemet atostotogavau nendrinej pastogej netoli ?ventosios,gyvenom mediniam namely su patogumais,labai patiko.Jei reiketo eiti, tai iki juros toloka,bet mes visur va?inejom su ma?ina.Patiko,kad aplinkui gra?i gamta,mi?kas,baravyko pasivaik?eiojant prisirinkom.Maitinomes beveik vien kavinese,tai virtuves beveik neprireike,tik pora karto gaminau grybus.Nemegstu ka?ka gaminti, kai aplinkui daug ?monio sukinejasi.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.