Pereiti prie turinio
Snapė

Ar skaitote knygas?

Ar skaitote knygas?  

81 narys prabalsavo

  1. 1. Ar skaitote knygas?

    • 1. TAIP
      49
    • 2. NE
      14
    • 3. KARTAIS
      18


Rekomenduojami pranešimai

Na ar skaitote knygas? Kokias? Kokio stiliaus megstate? O galbut net galit patart :sex:

A? skaitau, ir daug. Kaip a? megstu sakyti mano siela reikalauja auko :) . Megstu labai lietuvio ra?ytojo knygas. Mano megstamiausi ra?ytojai yra ?ie: E.Malukas, D.Vaitkevieiute, Kaleda, I.Buivydaite ir daugelis kito.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nupirko man mani?kis ?iandien knyga :clap: .Kuria jau senai ?adu nusipirkt, bet vis randu lietuvio ra?ytojo knygas, kurias dar noriu perskaityt. Na ?od?iu laimes dabar man :schmoll: Tik ne?inau kaip eia reiks suderint kompa su knyga :grin:

Ai tiesa, o knyga vadinasi "Da Vineio Kodas"...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemegstu skaityti knygu :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Anksciau skaiciau, dabar vis nera kada :geda

Labai patinka T. Draizeris, A.Puskinas.,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patinka Marininos detektyvai, kiek pavyksta nusipirkti, visas skaitau.Ir butinai ruso kalba.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir butinai ruso kalba.

jau rusiskai kaip nemoku skaityti tai sakes :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jau rusiskai kaip nemoku skaityti  tai sakes  :doh

Kai mokiausi vidurineje, vyko visuotine rusifikacija,ir lietuvio kalba moke ?ymiai silpniau, negu ruso.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man marinina biski jau nusirase...pirmos knygos buvo geros...o dabar megstu paskaityt lengvas daskovos, poliakovos detektyvus...zinoma originalo kalba skaityt visada idomiau...negaliu skaityt rusisku knygu isverstu lietuviskai...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man marinina biski jau nusirase...pirmos knygos buvo geros...o dabar megstu paskaityt lengvas daskovos, poliakovos detektyvus...zinoma originalo kalba skaityt visada idomiau...negaliu skaityt rusisku knygu isverstu lietuviskai...

Mes ai?kiai giminingos sielos...Da?kova ir Poliakova a? irgi jau seniai skaitau.

Tik apie Marinina pra?om gerai arba nieko, man jos kiekviena nauja knyga-didele ?vente, jokio nusira?ymo dar nepastebejau.Viena knyga marininos band?iau lietuvi?kai skaityti-tokia neadomi pasirode.Rusi?kas pasakojimo stilius yra ?ymiai geresnis,normaliai ja i?versti neamanoma.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seniau visada buvau didele knygu myletoja, lankiau biblioteka, knygas sakyti ryte rijau, tik dabar nera laiko skaityti, bet paskaitineju ivairia liter. , dabar perejau ir pradejau dometis psichologinemis


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau karts nuokarto, skaitau nemazai, bet letokai, nes miegstu analizuoti apie ka perskaiciau, buna, kad jeskau shaltiniu ish kur gauta informacija, arba jaigu randu koki zodi nesuprantama tai kol nesurandu jam paaishkinima tol neskaitau toliau. Shiaip skaitau tiek rusu, tiek lietuviu rashytojus ir kalba.

Dabar skaitau V. Suvorovo knygas, labai idomiai rasho apie 2 pasaulini kara. Visai netaip apie ka mus mokyno mokykloje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau daug ir greitai kaip Leninas. Gro?ines skaitau ma?ai, daugiausiai ezoterin? literatura. Skaitau da?niausiai rusi?kai.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.