Pereiti prie turinio
Snapė

Ar skaitote knygas?

Ar skaitote knygas?  

81 narys prabalsavo

  1. 1. Ar skaitote knygas?

    • 1. TAIP
      49
    • 2. NE
      14
    • 3. KARTAIS
      18


Rekomenduojami pranešimai

Atsakiau, kad neskaitau, nes jau perskaičiau visas mane dominančias savo bibliotekoj. Bibliotekininkė mane gerai pažįsta, sake kai gaus mane ką dominančio praneš, tai va jau daugiau kaip 2 metai laukiu... Skaitau tik siaubakus ir fantastines. Knygų neperku, nes neturiu tam pinigų. Esu girdėjus, kad knygas galima skaityti ir internete, aišku tai ne tas pats, kaip normali knyga, bet visgi geriau nei nieko, gal žinot kur galėčiau įlysti?

o dėl rusų literatūros, tai tik originalo kalba. Mokykloj kai mokiausi, tai labai patiko lygtais Bulgakovo "Meistras ir Margarita". Visi dar nebuvo nė įpusėję tų ištraukų, o aš jau buvau baigus pilną versiją. Mokytoja buvo nustebusi ir parašė man 10 :mirksiukas:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, knygas reikia skaityti originalo kalba.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Knygo neperku, nes neturiu tam pinigo. Esu girdejus, kad knygas galima skaityti ir internete, ai?ku tai ne tas pats, kaip normali knyga, bet visgi geriau nei nieko, gal ?inot kur galeeiau alysti?

10 :blink:

Zinau, ash pats tenais daznai paskaitau, kas mane domina:

www.lib.ru

:wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man?s tai nieks nepriverstu knygo skaityti internete. Man tai tiesiog pasityeiojimas i? knygos ir jos autoriaus. Paskaitau tai tik i?karpas knygo kurias perku internetu. O ar jus perkat knygas internetu? A? tai dabar da?nokai, nes neberandu knygynuose tai tos tai anos knygos, o va jo butent man reik.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indre, paai?kink man, kvai?ai, o kaip pirkti knygas internetu? Ne?inojau, kad taip galima.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, paai?kink man, kvai?ai, o kaip pirkti knygas internetu? Ne?inojau, kad taip galima.

 

 

Na pavyzd?iui per www.knyguklubas.lt arba www.patogupirkti.lt i?sirenki knyga kurios nori, adedi a savo 'krep?ela' ir u?sisakai. A? tai atsiskaitineju internetu per hanza.net. Knygas pristato a namus u? 5 litus, per 2-4 dienas. Atne?a ir aduoda a rankas. Man tai tikrai patogu, jeigu knygynuose jau neberandu to ko noriu. :wink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geda prisipa?inti, bet knygas savo malonumui skaitau laaaaaaaaaaaaaabai retai :geda Da?niau pavartau knygas, susijusias su mokslais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tai labai da?nai ir daug skaitau. A menesa i?leid?iu nuo 50 iki 250 litu vien tik knygom.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi vakar uzsimaniau kazka paskaityti, bet namie nieko naujo jau seniai nebera, o knygu nauju nebeperku, isskyrus susijusias su angluklb. tad nuejau i biblioteka ir va taip uzsimaniau parsinesiau meiles romanu damoms, pradesiu skaityti, nes seniau buvau nuolatine bibl. skiatytoja, dabar vel lankysiuosi, juk jei yra noras tai ir skaitai, o internetu knygas uzsakiau tik sunui enciklopedijas


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As skaitau daug - labai megstu. Jei neturiu knygos - kazko truksta. :grin: Tada lekiu i biblioteka ir parsinesu tase. :pack2_thumbup[1]: Bibliotekos darbuotojos jau mane pazysta, tai parenka ar palieka ka nors idomaus. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ?a menesa nelabai turiu kada skaityti. Jau du menesiai ta paeia knyga skaitau ir niekaip negaliu baigti- tai laiko nera, tai dukra neleid?ia. Nors akis varginu kiekviena diena- ?iandien i?taisiau dviejo klasio diktantus (dvejeto prira?iau daugyb?) ir vienos klases ra?inius.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? vel nusipirkau nauja knyga...Ir vel iki paryeio skaitysiu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.