Pereiti prie turinio
kicule

Tavo vyras,tai tavo svajonių princas?

Rekomenduojami pranešimai

Moters nuomonė :geda: O vyro nuomonė? Ko tu žiūri vien moters nuomonės? O kur kompromisas? Gal susidariau klaidingą nuomonę, bet man atrodo, kad ji pas jus šeimoj "vyras". Ji trenkia kumščiu į stalą ir tu nusileidi.

Dabar jau "tarp mūsų mergaičių" o pradžioj buvo konfliktas...

 

Net jei šeimoj vadaovauja moteris (didžiąja dalim taip ir yra), tai kas ?

Atvirai pasakius man užtenka to vadovavimo ir darbe.

Dėl "konflikto" apibrėžimo, tai pas mus šeimoj gali būti ir visai normalus pokalbis, nors tuo pat metu ir sienos dreba.

Ar jums neteko kur nors diskutuoti (aišku tik ne internete, o gyvai), kai savo nuomonę ginant tenka ir balsą paketi, ir į stalą kumščiu trinktelėti ?

Man darbe bent kartą per savaitę tikrai tenka, todėl išgirdęs pokalbį pakeltu balsu ir neskubu daryti išvados, kad čia jau muštynėmis gręsia.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jai visiskai nebutina zinoti kad turi kazka is salies.atrodo tai toks atvejis kada visiskai nereikia sakyti tesos...Tada ir jos neuzknisi savo reikalavimais,ir pats busi patenkintas,ir seima isliks...

 

O kaip jaustumeisi pati, jei aš pasinaudočiau Tavo patarimu, o Tu būtum mano žmona ?


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Net jei šeimoj vadaovauja moteris (didžiąja dalim taip ir yra), tai kas ?

Jei jai tai tikrai patinka (ne kaip sako, o kaip jaučiasi), tada puiku :geda:

 

Atvirai pasakius man užtenka to vadovavimo ir darbe.

Darbas yra darbas, o šeima yra šeima...

 

Dėl "konflikto" apibrėžimo, tai pas mus šeimoj gali būti ir visai normalus pokalbis, nors tuo pat metu ir sienos dreba.

Konfliktas yra konfliktas. Pokalbis pakeltu tonu, tai dar nėra konfliktas...

Ar jums neteko kur nors diskutuoti (aišku tik ne internete, o gyvai), kai savo nuomonę ginant tenka ir balsą paketi, ir į stalą kumščiu trinktelėti ?

Man darbe bent kartą per savaitę tikrai tenka, todėl išgirdęs pokalbį pakeltu balsu ir neskubu daryti išvados, kad čia jau muštynėmis gręsia.

Taip yra.. mes (aš su tėvais, su broliu, kartais giminėm)paprastai viską išsiaiškinam šūkaudami.. "konfliktiški" esam :flower:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Net jei šeimoj vadaovauja moteris (didžiąja dalim taip ir yra), tai kas ?

Atvirai pasakius man užtenka to vadovavimo ir darbe.

Dėl "konflikto" apibrėžimo, tai pas mus šeimoj gali būti ir visai normalus pokalbis, nors tuo pat metu ir sienos dreba.

Ar jums neteko kur nors diskutuoti (aišku tik ne internete, o gyvai), kai savo nuomonę ginant tenka ir balsą paketi, ir į stalą kumščiu trinktelėti ?

Man darbe bent kartą per savaitę tikrai tenka, todėl išgirdęs pokalbį pakeltu balsu ir neskubu daryti išvados, kad čia jau muštynėmis gręsia.

Tai ir gaunasi kad tau "vadovavimo' uztenka darbe o namie tu to daryti nenori-o jai tai gal but visiskai nepatinka...ji gal tikrai noretu kad vadovautum...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kaip jaustumeisi pati, jei aš pasinaudočiau Tavo patarimu, o Tu būtum mano žmona ?

Pasikartosiu-issmukes "i kaire" ir po to pargryzes namo NETURI sakyti ka tu padarei...Del tavo mylimos zmonos ramybes...Kada ta mano pazistama teigdavo "as jam niekada neduodu..."-as sakiau 'tai atsiras ta kuria "duos"

Kaip jausciausi pati?man sunku atsakyti i si klausima nes neleisiu kad tokia situacija atsirastu mano gyvenime...Jaigu turi galvoje kad tai isdavyste-tai as taip nemanau ir zinau kad tikrai yra seimu,kur zmonos uzmerkia i tai akys jaigu pacios del sveikatos ar kitokiu priezasciu negali santykiauti su savo vyru...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pasikartosiu-issmukes "i kaire" ir po to pargryzes namo NETURI sakyti ka tu padarei...Del tavo mylimos zmonos ramybes...Kada ta mano pazistama teigdavo "as jam niekada neduodu..."-as sakiau 'tai atsiras ta kuria "duos"

Kaip jausciausi pati?man sunku atsakyti i si klausima nes neleisiu kad tokia situacija atsirastu mano gyvenime...Jaigu turi galvoje kad tai isdavyste-tai as taip nemanau ir zinau kad tikrai yra seimu,kur zmonos uzmerkia i tai akys jaigu pacios del sveikatos ar kitokiu priezasciu negali santykiauti su savo vyru...

 

Ačiū, paguodei (tikrai, čia be įronijos). Man labai rūpėjo "neištikimybės" klausimas ir į jį atsakei.

Nežinau ar teks rinktis tokį variantą, ar ne - bet tai visvien kažkokia išeitis.

Dar kartą dėkoju.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konfliktas yra konfliktas. Pokalbis pakeltu tonu, tai dar nėra konfliktas...

 

Tada būsiu nevisai tiksliai suformulavęs pradinį istorijos tektą.

Man dėl to gėda.

Atsiprašau.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ačiū, paguodei (tikrai, čia be įronijos). Man labai rūpėjo "neištikimybės" klausimas ir į jį atsakei.

Nežinau ar teks rinktis tokį variantą, ar ne - bet tai visvien kažkokia išeitis.

Dar kartą dėkoju.

Nera uz ka.Jog turi kazka daryti...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai ir gaunasi kad tau "vadovavimo' uztenka darbe o namie tu to daryti nenori-o jai tai gal but visiskai nepatinka...ji gal tikrai noretu kad vadovautum...

 

Gal ir taip. O kaip Tavo nuomone atrodo vadovaujantis vyras ?


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal ir taip. O kaip Tavo nuomone atrodo vadovaujantis vyras ?

Na zinoma ne tas kuris atejes namo krenta ant sofos ir sako "paduok...atnesk...patrauk..."

Tesiog dazniau reikia vartoti tokius zodzius kaip "as manau...ir tu sutiksi su mano nuomone" ir pns.,t.y. parodyti kad tu PRISIEMI atsakomybe uz jusu gyvenima.O ne bleuni atsisedes kampe "kaip tu panoresi,brangioji..."Nesakau kad tai reikia daryti ir sakyti ersei,rekti ar kazkaip panasei...tesiog ramei bet tvirtai -"as manau,brangioji,kad toks sprendimas bus mums tinkamiausias..."


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na zinoma ne tas kuris atejes namo krenta ant sofos ir sako "paduok...atnesk...patrauk..."

Tesiog dazniau reikia vartoti tokius zodzius kaip "as manau...ir tu sutiksi su mano nuomone" ir pns.,t.y. parodyti kad tu PRISIEMI atsakomybe uz jusu gyvenima.O ne bleuni atsisedes kampe "kaip tu panoresi,brangioji..."Nesakau kad tai reikia daryti ir sakyti ersei,rekti ar kazkaip panasei...tesiog ramei bet tvirtai -"as manau,brangioji,kad toks sprendimas bus mums tinkamiausias..."

 

Na bent jau teoriškai atrodo gražu.


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na bent jau teoriškai atrodo gražu.

Gal isbandyk ta teorija ant praktikos?blogiau nebus...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.