Pereiti prie turinio
kicule

Tavo vyras,tai tavo svajonių princas?

Rekomenduojami pranešimai

Gal isbandyk ta teorija ant praktikos?blogiau nebus...

 

Taip ir padarysiu. Išties blogiau nelabai yra kur...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip ir padarysiu. Išties blogiau nelabai yra kur...

Linkiu sekmes!Papasakok kada nors kaip sekasi.


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tesiog dazniau reikia vartoti tokius zodzius kaip "as manau...ir tu sutiksi su mano nuomone"

NU jau nea.. jei man taip pasakytų, tai specialiai nesutikčiau, nes čia būtų kaip ir piktybinis nurodymas kaip turėčiau mąstyti...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
NU jau nea.. jei man taip pasakytų, tai specialiai nesutikčiau, nes čia būtų kaip ir piktybinis nurodymas kaip turėčiau mąstyti...

 

Va, va apie ką aš ir kalbėjau sakydamas, kad ir žmona turi teisę į savo nuomonę...


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va, va apie ką aš ir kalbėjau sakydamas, kad ir žmona turi teisę į savo nuomonę...

Taip-kiek vianas turi teise i savo nuomone-svarbu kad ta nuomone netaptu dominojancia seimoje-cia turi buti kompromisas-o ne taip kad "as pati isspresiu ta problema"-seimoje problemos turi buti sprengziamos TIK drauge...Ir auksciau mano mineta formule-tai tik kelias rasti kompromisini sprendima-o ne diktoti savo taisykles...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na,man vyras, mano idealo priešingybė llaime: kol buvau jauna,svajojau apie visai kitokį savo "princą", bet aš manau,kad išvaizda nėra svarbiausia gyvenime,man labai svarbu žmogaus vidus,jo pomėgiai,jo mąstymas ir pan. Aš esu laiminga,kad sutikau jį :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarbiausia abipusis supratimas, tada ir svajonių vyru gali būti :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as kazkaip apie isvaizda net negalvoju, nes ir pati nezinau koks mano idealas llaime: Svajuniu princas llaime: Kai su zmogum gera, tai ir vadini ji savo princu :dance::rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada neturėjau susikūrusi jokio vyro idealo. Visai, skirtingai nei dauguma pažįstamų merginų, nesvajojau turėti vyrą, ar ištekėti... Matyt, ne visai normali esu :pana3: Gal todėl rinkausi taip ilgai (bet ne todėl, kad norėjau įsprausti į kažkokio idealo rėmus) :flowers: Ir, matyt, ne be reikalo, nes esu absoliučiai patenkinta savo pasirinkimu.


Mes matome daiktus ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, bet tokius, kokie jie atrodo mums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.