Pereiti prie turinio
infectedin

Kas pasaulyje laimingiausias?

Rekomenduojami pranešimai

Koks žmogus yra pats laimingiausias? Tiesiog jūsų nuomone...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbut kudikiai,kurie sausi,sotus auga mylinciu artimuju apsupty... :D

Kartais ir as jauciuosi be galo laiminga,kai viskas gerai mano ir mano artimuju seimose.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I šį klausymą manau gali būt tikrai daug įvairiu atsakymu...

Nes kiekvienas laime supranta savaip...

Gali būt laiminga šeima tik ką įsvidus savo kūdikį po ilgu laikymo metu...

O gal šiaip paprastas vaikas,gavės skanu saldainiuką :D

Kai pirma karta pamačiau savo tik gimusia dukryte aš buvau pati laimingiausia pasaulyje :D :yes: :P


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienas zmogus yra savaip pats laimingiausias.

pvz. as esu labi laiminga kad turiu seima ir galiu kiauras dienas su ja buti


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) neįžvelgiu nieko kame būčiau laimingiausia...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmogus-turintis darba,apsuptas mylinciu zmoniu,sveikas,turintis stoga virs galvos,pavalgyti,siek tiek pinigeliu smulkioms islaidoms ir pan.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai sunku uzdeti etikete, kad kazkas yra laimingiausias pasaulyje..Manau, niekas, pridejes ranka prie sirdies ir nuosirdziai pamastes, negaletu pasakyti, kad yra laimingiausias pasaulyje..Visada bus kazkoks mazytis dalykelis, kuris temdytu ta laime..Galu gale nebutumem zmonemis, jei nesiektume tobulos laimes, kuri, mano manymu, neegzistuoja..Tai lyg uzburtas ratas, kuriam besisukant zmogus kartais jauciasi labai laimingas, o kartais jam atrodo, kad yra pats nelaimingiausias zmogus, o tai jau kitas krastutinumas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Koks žmogus yra pats laimingiausias? Tiesiog jūsų nuomone...

 

 

Man atrodo, kad laimingiausias pasaulyje yra toks žmogus, kuris visų pirma, atrado save ir savo santykį su pasauliu: tai nereiškia, kad laimę jam teikia tam tikrų daiktų ar reiškinių buvimas ar nebuvimas, greičiau, laimingumas - tai santykis su tuo, kas yra, manau laimingiausias toks, kuris yra viduje laisvas, harmoningas, kuris geba vertinti viską aplinkui kas tik yra ir nėra priklausomas nuo primesto kažko suvokimo, laimingas tas, ne kurio gyvenime laimingų akimirkų daugiausia, o kuri geba įvertinti tai, kas jam siunčiama, žinantis, ką reiškia ir nelaimė, skausmas, laimingiausias, kuris patiria visus jausmus ir geba juos laikyti dovana, patirtimi, laimingiausias tas, kuriam gyvenimas - dovana, kiekviena patirtis - prasmė. laimingiausiais, tiksliau būtų tas, kuris nuovokus, sąmoningas, gebantis būti nuoširdus.

 

dbr atsiminiau, jog kai kas (Lao Dzė) mano jog laimingiausi pasaulyje yra idiotai. tai irgi pozicija. Bet ši, manau, jau išplaukia iš kitokios patirties. Laimingiausias tas, kuris nesuvokia pasaulio žiaurumo, skausmo, gali būti savo pasaulyje. Tai irgi pozicija...


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal todėl, kad žmogus yra prieštaringas viduje, o emocijos nepastovios, negalima atsakyti vienareikšmiškai...

 

kartais atrodo, jog laimingiausi iš tiesų yra tie, kas nesuvokia...


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau laimingiausi yra vaikučiai, jiems nėra problemų, o jei ir yra jos greit pradingsta, užtenka juos nudžiuginti


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.