Pereiti prie turinio
infectedin

Kas pasaulyje laimingiausias?

Rekomenduojami pranešimai

Koks žmogus yra pats laimingiausias? Tiesiog jūsų nuomone...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbut kudikiai,kurie sausi,sotus auga mylinciu artimuju apsupty... :D

Kartais ir as jauciuosi be galo laiminga,kai viskas gerai mano ir mano artimuju seimose.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

I šį klausymą manau gali būt tikrai daug įvairiu atsakymu...

Nes kiekvienas laime supranta savaip...

Gali būt laiminga šeima tik ką įsvidus savo kūdikį po ilgu laikymo metu...

O gal šiaip paprastas vaikas,gavės skanu saldainiuką :D

Kai pirma karta pamačiau savo tik gimusia dukryte aš buvau pati laimingiausia pasaulyje :D :yes: :P

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kiekvienas zmogus yra savaip pats laimingiausias.

pvz. as esu labi laiminga kad turiu seima ir galiu kiauras dienas su ja buti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

:) neįžvelgiu nieko kame būčiau laimingiausia...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

zmogus-turintis darba,apsuptas mylinciu zmoniu,sveikas,turintis stoga virs galvos,pavalgyti,siek tiek pinigeliu smulkioms islaidoms ir pan.....

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai sunku uzdeti etikete, kad kazkas yra laimingiausias pasaulyje..Manau, niekas, pridejes ranka prie sirdies ir nuosirdziai pamastes, negaletu pasakyti, kad yra laimingiausias pasaulyje..Visada bus kazkoks mazytis dalykelis, kuris temdytu ta laime..Galu gale nebutumem zmonemis, jei nesiektume tobulos laimes, kuri, mano manymu, neegzistuoja..Tai lyg uzburtas ratas, kuriam besisukant zmogus kartais jauciasi labai laimingas, o kartais jam atrodo, kad yra pats nelaimingiausias zmogus, o tai jau kitas krastutinumas..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Koks žmogus yra pats laimingiausias? Tiesiog jūsų nuomone...

Man atrodo, kad laimingiausias pasaulyje yra toks žmogus, kuris visų pirma, atrado save ir savo santykį su pasauliu: tai nereiškia, kad laimę jam teikia tam tikrų daiktų ar reiškinių buvimas ar nebuvimas, greičiau, laimingumas - tai santykis su tuo, kas yra, manau laimingiausias toks, kuris yra viduje laisvas, harmoningas, kuris geba vertinti viską aplinkui kas tik yra ir nėra priklausomas nuo primesto kažko suvokimo, laimingas tas, ne kurio gyvenime laimingų akimirkų daugiausia, o kuri geba įvertinti tai, kas jam siunčiama, žinantis, ką reiškia ir nelaimė, skausmas, laimingiausias, kuris patiria visus jausmus ir geba juos laikyti dovana, patirtimi, laimingiausias tas, kuriam gyvenimas - dovana, kiekviena patirtis - prasmė. laimingiausiais, tiksliau būtų tas, kuris nuovokus, sąmoningas, gebantis būti nuoširdus.

dbr atsiminiau, jog kai kas (Lao Dzė) mano jog laimingiausi pasaulyje yra idiotai. tai irgi pozicija. Bet ši, manau, jau išplaukia iš kitokios patirties. Laimingiausias tas, kuris nesuvokia pasaulio žiaurumo, skausmo, gali būti savo pasaulyje. Tai irgi pozicija...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

gal todėl, kad žmogus yra prieštaringas viduje, o emocijos nepastovios, negalima atsakyti vienareikšmiškai...

kartais atrodo, jog laimingiausi iš tiesų yra tie, kas nesuvokia...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

manau laimingiausi yra vaikučiai, jiems nėra problemų, o jei ir yra jos greit pradingsta, užtenka juos nudžiuginti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.