Pereiti prie turinio
kicule

Mūsų rankinukas

Rekomenduojami pranešimai

sugebet nereik tik reik noret ja but :wub1: , kai mazylio susilauki ismoksti but mama :sird: :)


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip, kur jau čia dėsies :wub1:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar net pažiūrėjau kas mano rankinėje. Didelėje : plaukų šepetys, piniginė, purškalas į nosį, pypkė astminė, lūpų blizgis, tušinukas, mago viršus(nežinau kaip tiksliau jį pavadinti, visi vadina snukiu :rolleyes: ), vaistai nuo skausmo, veidrodėlis, cigaretės, žiebtuvėlis.

Mažajam būna : piniginė, purškalas į nosi ir astminė pypkė, cigaretės ir mago viršus.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano rankineje: plauku sukos, veidrodelis,akiu tusas,lupu dazai,lupu blizgis,pinigine,kosmetine(kurioje nagu dilde,zirklutes,pincetas :) ), vienkartiniu nosinaiciu pakelis,tusinukas su uzrasu knygute,ziebtuvelis ir cigaretes :hm:


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pinigine, trys lupu blizgesiai, purskalas i nosi (Indrut panasu panasia prooblema turim) raktai, mobilusis, kalendoriukas, kramtoma guma :hm:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oho kiek daug kai kurios nešiojasi :hm:

Aš po gimdymo nusipirkau mažą tašiuką per petį, kad rankos būtų laisvos :) tai ten telpa nedaug, bet labai tuo džiaugiuosi. Taigi visad turiu piniginę, mašinos dokumentus, rankų kremą, lūpų dažus, tušinuką, porą O.B. (ekstra atvejui ). Vaiko pampersus, servetėles, gėrimą ir pan. imu į atskirą tašiuką ar šiaip į mašiną.


1h3l1i0j4cc848j23j9j5326233336333b6e656c697569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane visko pilna kaip ir pas visas :hm: daugiausiai čekių iš parduotuvės, metu metu bet jie kažkaip stebūklingu būdu ten kaupiasi :)

Redagavo Sophia

Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai visko gali rast tik ne to ko reikia :( žodžių savartynas mano tašėj :P


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi,pas mane tai visko ten yra pradedant nuo siuksliu (pvz.cekiai visokie) iki lietsargio!!! :lol: Ir pastoviai konors nerandu arba pritruksta.del to kita kart imetu,a vdrug prireiks kaip ta karta,o as neturiesiu... :lol:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nešiojuosi tik tai kas man reikalinga ir būtina,nemėgstu be reikalo tąsytis bele ką.

Tvarka mano rankinėj,kiekvienas daiktas turi savo skyrelį savo kampiuką :wub1:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai visko ten,net tableciu nesioju :wub1:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.