Pereiti prie turinio
mama

Nuosavas namas

Rekomenduojami pranešimai

dekui Indrute, kai pradejau skaityti tai supratau, kad jau esu girdejusi apie si sildyma :sird:

 

Na ir kokių atsiliepimų girdėjai? Gerų ar blogų?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O aš jokiu būdų nepirkčiau jau pastatyto, dėl daugelio priežasčių.

O ir šiaip mano vyras dirba statybose, tad pats daug ir padarys, bendrai ne daug o viską išskyrus patį mūrą.

 

As ir pats dirbu statybose :super: ,ir zinau kaip viskas vyksta ir kiek tai uzima laiko.Todel ir nesistatyciau ,o pirkciau :pana3:


ABAR7_E0.GIF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ir kokių atsiliepimų girdėjai? Gerų ar blogų?

is aplinkiniu zmoniu nesu girdejusi, nes niekas nesistato, bet esu skaiciusi, kad kas turi si sildyma - patenkinti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano vyras per gerus pazistamus pirko mums nuosava nama 15km uz vilniaus dabar vargstam ir ieskom geru meistru kurie paskutiniu marskiniu nenuplestu :angry:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ,aisku,humoras,bet kai sitokia brangi zeme,tai butu gera iseitis... Uzima mazai zemes ,uztat daug vietos...

20070712_20.jpg


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Statydamas nama su keliais simteliais tukstanciu,neprasisuksi.Niekaip


ABAR7_E0.GIF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir taip manau :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nedidelis namukas miesto pakraštyje gal panašiai kainuotų.. :flowers:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano draugai namą pasistatė už 120 000lt, dar paimė 40 000 vidaus įrengimui, ir namas jau beveik įrengtas. Aišku namukas nedidukas 100k/m bet vistiek labai mielas ir jaukus. Taip kad mažiau lele kad reik pusae milijono namui. O ir butui naujam reikia lygiai tiek pat, o uždarysi save į degtukų dėžutę.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jau tikrai, kad pigiai atsejo namas, Indrute kiek suprantu sklypa savo turejo, nes jei dar sklypa kur prie Kauno reiketu nusipirkti tai :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai jau tikrai, kad pigiai atsejo namas, Indrute kiek suprantu sklypa savo turejo, nes jei dar sklypa kur prie Kauno reiketu nusipirkti tai :flowers:

 

Ne sklypo neturėjo, gavo visai netikėtai už 8000lt(už visą 6 arų) pernai rudenį.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano draugai namą pasistatė už 120 000lt, dar paimė 40 000 vidaus įrengimui, ir namas jau beveik įrengtas. Aišku namukas nedidukas 100k/m bet vistiek labai mielas ir jaukus. Taip kad mažiau lele kad reik pusae milijono namui. O ir butui naujam reikia lygiai tiek pat, o uždarysi save į degtukų dėžutę.

 

 

Gal tik tau taip sako,kad uz tokia suma pasistate,ir tik tiek vidaus irengimui reikejo.Va cia tai nereikia lialia.As pats statybose dirbu,ir daug maz zinau,kiek kas kainuoja.NAmas dar tik beveik irengtas,o kur dar gerbuvis,ir visi kiti dalykai.Taip,kad nepasakok pasaku


ABAR7_E0.GIF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.