Pereiti prie turinio
Agnia

Filmai

Rekomenduojami pranešimai

kas savait? su draugu ?iurim filmus, gal galit pasiulyti adomo? ?anras nesvarbu :geda:

 

ir beje, i? kur juos siuneiates? :lol:

Redagavo kicule

u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kino filmo ?iureti a? einu a kinoteatra.

I? paskutinio filmo patiko "Slepynes",aplamai, Niro man labai patinka,O "Skambutis2" pasirode visi?ka nesamone.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man "skmabutis" pirma dalis :pack2_thumbup[1]: . Paskui "klaidingas posukis" irgi nerealus. Ir ?iaip megstu visus siaubekus. Dar savaitgala buvom i?sinuomoje "baime.lt"(jis taip lietuvi?kai vadinas) tai irgi geras.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogus filmus suvardinai Cyprusa :pack2_thumbup[1]: , keli i? vardinto ir man ?iairiai geri :)

 

Added:

Ai va pamir?au ka norejau dar para?yt. Man be galo dyyyyydeli aspuda paliko " Finding NEMO". Labai labai gra?us ir spalvotas filmukas. Dar nei vienas jam nepriligo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man be galo dyyyyydeli aspuda paliko " Finding NEMO". Labai labai gra?us ir spalvotas filmukas. Dar nei vienas jam nepriligo.

Man tai i? tokio filmuko labiausiai patiko "Spirit: Stallion of the Cimarron" :pack2_thumbup[1]: ?iaip ir "Finding Nemo" visai neblogas :)


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka istoriniai filmai - Troja ir pan., megstu pasiziureti komedijas, pvz: "Uzsiciaupk" juoko doze gera. Dar patinka tikru ivykiu paremtais faktais sukurti fimai.Neseniai ziurejau filma "Malyska na milion" - patiko.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekviena diena pa?iuriu vis koka nors filma. Labai patiko paskutiniai ?iureti: "Verteja" ir "Kaip atsikratyti vaikino per 10 dieno". Dar visai niekobuvo "Mano anyta - monstras","Sachara" ir "Ponas ir ponia Smitai".

Siuneiuosi i? vietinio ftp ir i? saito www.sharereactor.ru per emule.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar daug kas giria "Dievo mi?ka"... Eisiu kita savait? pa?iureti..


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tai patinka siaubekai ....tikrai nerealus lemtingas posukis,finaff destination,finall destination 2,gotika...ir seip dauk geru yra tik sunku isvardinti visus....o siunciuosi per bearshare!tikrai labai geru filmu galima per sia programele parsisiust :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiko filmas "Modiljanis". I?sinuomavau i? Videofronto. Sukreeiantis filmas.

Kas megsta filmus apie meil?, rekomenduoju "U?ra?o knygut?" ("Notebook").

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aj va ziurejau penktadieni ziauriai man patikusi filma : HELENE IS TROJOS..laabai idomus,bet man buvo labai liudnas..seip dar visai nieko : ZALIOJI MYLIA,PIANISTAS.liundni,bet labai geri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar.."Lost & Delirious" :grin: :mirksiukas[1]:


Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.