Pereiti prie turinio
Agnia

Filmai

Rekomenduojami pranešimai

o kada ir per koki kanala rodys?  :)

 

man atrodo cia ne per tv rodo.. :geda nors seip nzn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar mat?t reklamas "Da Vin?io Kodo" filmo premjer?? A? tai vien reklam? ?i?r?dama kaifuoju :geda: Jau?iu lygiai taip pat kaip a? kaifuoja ir tos kurios skait? ?i? knyg?. Pasaulin? premjera bus gegu??s 19d. Kaip nekeista ir lietuvoje sulauksim filmo kur? rodys tuo pa?iu metu kaip ir visame pasaulyje :D

Ar eisit ? ?? fim?? A? tai jau?iu jau nuo ryto tos dienos stov?siu prie ??jimo :doh: ai?ku jeigu dar bilietai nebus i?pirkti :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar mat?t reklamas "Da Vin?io Kodo" filmo premjer?? A? tai vien reklam? ?i?r?dama kaifuoju :lol: Jau?iu lygiai taip pat kaip a? kaifuoja ir tos kurios skait? ?i? knyg?. Pasaulin? premjera bus gegu??s 19d. Kaip nekeista ir lietuvoje sulauksim filmo kur? rodys tuo pa?iu metu kaip ir visame pasaulyje :lol:

Ar eisit ? ?? fim?? A? tai jau?iu jau nuo ryto tos dienos stov?siu prie ??jimo :D ai?ku jeigu dar bilietai nebus i?pirkti :lol:

Knyg? nusipirkau bet niekaip neprisiver?iu perskaityt. bet kai reklam? ma?iau ?io filmo savijauta tokia pat kaip tavo Indrute. :baby:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Knyg? nusipirkau bet niekaip neprisiver?iu perskaityt. bet kai reklam? ma?iau ?io filmo savijauta tokia pat kaip tavo Indrute. :icon_king:

 

 

Fantastinis superinis filmas. Senai tokiam buvau, nors ir ?inojau visk? nuo a iki z. Visiem patariu eiti ir esu tikra nepasigail?sit.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skai?iau atsiliepimus apie premjer? tai nekokie. :geda:

o kas ?domiau knyga ar filmas? k? pirma skaityt knyg? ar film? ?i?r?t? :icon_king:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patariu pirma perskaityti knyga, joje visada placiau parasyti. Kiek esu ziurejusi filmu pagal knygos pastatym?, visada knyga labiau patiko.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
patariu pirma perskaityti knyga, joje visada placiau parasyti. Kiek esu ziurejusi filmu pagal knygos pastatym?, visada knyga labiau patiko.

as ir taip pat zinok.kiek perskaiciau knygu ir jeigu pagal jas pastatytas filmas tai knyga idomesne negu kad jos realizavimas.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va vakar ?i?r?jau film? knyga taip ir liko neskaityta bet manau perskaitysiu dar :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Da Vincio kodo knygos neskaiciau ir filmo nezadejau ziureti. Taciau tetis labai norejo i nauja kinoteatra ir mane vedesi.

Visiskai nesigailiu :)


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar ziurejau filma "Palikti sniegynuose" apie haski veisles sunis kaip jie isgyveno siaureje apie keturis menesius. Filmas sukurtas pagal tikrus faktus. Man labai patiko, jei ka sudomino, pasiziurekite.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vakar ziurejau filma "Palikti sniegynuose" apie haski veisles sunis kaip jie isgyveno siaureje apie keturis menesius. Filmas sukurtas pagal tikrus faktus. Man labai patiko, jei ka sudomino, pasiziurekite.

Nor??iau pa?i?r?t bet kino teatre jau rod? o nuomoj kolkas dar n?ra. :blink:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi galimybe parsisius, nes as parsisiunciau per serveri, angliskai vadinasi "Eight below"


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.