Pereiti prie turinio
Agnia

Filmai

Rekomenduojami pranešimai

Jei kas m?gsta rusi?kus filmus, pa?i?r?kit "Pla?tak?s bu?inys". truput? nerealisti?kas, bet man patiko


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei kas m?gsta rusi?kus filmus, pa?i?r?kit "Pla?tak?s bu?inys". truput? nerealisti?kas, bet man patiko

 

O kur t j? ?i?r?jai? Kino teatre? Ar i?sinuomjai? Ma?daug apie k?? :baby:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur t j? ?i?r?jai? Kino teatre? Ar i?sinuomjai? Ma?daug apie k?? :baby:
http://www.cinema.lt/Filmoanotacija.asp?4071 :mirksiukas[1]:

Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas nors dar jo nemate, labai siulau pasiziureti..Manau si filmas taps klasikiniu..Labai grazi meiles istorija, kuri kiekvienam suvirpins sirdi :mirksiukas[1]:

 

U?RA?Ų KNYGUT?

The Notebook (2004)

Romantin? komedija

 

Senas d?entelmenas sergan?iai draugei nuolatos skaito nesibaigian?i? meil?s istorij? i? pal?p?je rastos u?ra?ų knygel?s.

 

Tai nuostabus paskojimas apie jaunų ?monių, El?s ir Nojaus meil?s istorij?. Jų santykiai u?simezg? nepaprastai greitai ir netrukus virto ?velniais jausmais. T?vai, priklausantys skirtingiems luomams, nelaukdami i?skyr? jaun?j? por?. Anot jų Nojus merginai netinkamas. Susitikus po kelerių metų, jų aistra v?l u?siliepsnoja ir priver?ia j? rinktis – pareig? ar meilę.

 

?is pasakojimas senajai porai turi ypatingos reik?m?s.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei kas m?gsta rusi?kus filmus, pa?i?r?kit "Pla?tak?s bu?inys". truput? nerealisti?kas, bet man patiko

Jau pasiziurejau ir man patiko.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jau matete filma "United 93"? Pasidalinkite ispudziais....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar jau matete filma "United 93"? Pasidalinkite ispudziais....

 

Maciau ir man patiko..Aisku yra truputi nerealiu epizodu, bet bendras ivertinimas - verta paziureti..Kazkaip vercia susimastyti, kas gi vis delto nutiko..As manau, kad lektuvas buvo pasautas, nes jeigu butu pats nukrites, butu imanoma atskirti kur kas daugiau lektuvo daliu :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas matė "Chotabyčių"? Kažin ar verta nueit?


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Maciau ir man patiko..Aisku yra truputi nerealiu epizodu, bet bendras ivertinimas - verta paziureti..Kazkaip vercia susimastyti, kas gi vis delto nutiko..As manau, kad lektuvas buvo pasautas, nes jeigu butu pats nukrites, butu imanoma atskirti kur kas daugiau lektuvo daliu :geda:

 

Pasiziurejau ir as. Is tikruju ispudi paliko. Filmo pabaigoje scenos priverte sustingti ir po to atsigavau tik po geru penkiu minuciu. Jei tame filme ivykiai neiskraipyti, tai as pakraupusi kariskiu darbu.....Del lektuvo daliu, tai gal ir nebuvo pasautas, nes kritimo greitis buvo labai didelis, todel galejo nieko is jo nelikti :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai noriu paziuret filma

125.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau filme "Ir velnias dėvi Prada". :geda::geda: :D

Rašo, kad komedija, bet aš nieko juokingo išskyrus porą akimirkų nepastebėjau.

Radau panašumų su "Pašėlusiomis kojotėmis".


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o as pagaliau paziurejau filma "Plastakes bucinis" man visai patiko :mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.