Pereiti prie turinio
oksana

Broliai-seserys

Rekomenduojami pranešimai

Saunuole :victory: Sunku vis delto patarineti zmonems, nes jie vistiek savaip padarys, is savo klaidu pasimokys..O po to susimastys, kad vis delto reikejo paklaustyti :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano sesute gyvena Vokietijoje...Matomes retai, bet musu santykiai labai geri..Daznai susiskambinam per Skype...pasisnekam.....Noretusi daugiau to bendravimo...

Bet yra kaip yra ir nieko nepakeisi....


1h11i0j160822aj61j2j526f626572747569i0jd61c82j37j0j4b61726f6c696e6169.png

1126966351.gif1126966351.gif

1126966354.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kaip anksciau bendravote, ar visada santykiai tarp jusu buvo geri :pana2: Koks amziaus skirtumas tarp jusu abieju?

 

Meteliu tarp musu 9......

Anksciau vaikysteje gal ir pykdavomes, bet siaip kiek atsimenu, tai labai siltas tarp musu bendravimas buvo visadfa....


1h11i0j160822aj61j2j526f626572747569i0jd61c82j37j0j4b61726f6c696e6169.png

1126966351.gif1126966351.gif

1126966354.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai faina :super: Tarp manes ir brolio taip pat 9 metai skirtumas, bet vaikysteje tai pesdavomes kaip reikiant, o dabar jau geriau, bet vistiek dar kartais mane nervuoja jo lepuniskumas :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu nei broliuko nei sesutes nuosirdziai pavydziu kas juos turi .Mylekit vieni kitus :unsure:


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
neturiu nei broliuko nei sesutes nuosirdziai pavydziu kas juos turi .Mylekit vieni kitus :super:

 

Va , kaip tik atvirkščiai. Aš turiu 15 metų brolį - jis už mane vyresnis.. Būna , kad pasipykstam , pasikeikiam... Nesinori nusileist ir už tai kyla ginčai. Man vis kyla klausimas - Kodėl turėčiau nusileisti?? Ir tada prasideda...


dibujo2km8.png

 

dibujo3bi3.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va , kaip tik atvirkščiai. Aš turiu 15 metų brolį - jis už mane vyresnis.. Būna , kad pasipykstam , pasikeikiam... Nesinori nusileist ir už tai kyla ginčai. Man vis kyla klausimas - Kodėl turėčiau nusileisti?? Ir tada prasideda...

tai kiek metu jis uz tave vyresnis?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Va , kaip tik atvirkščiai. Aš turiu 15 metų brolį - jis už mane vyresnis.. Būna , kad pasipykstam , pasikeikiam... Nesinori nusileist ir už tai kyla ginčai. Man vis kyla klausimas - Kodėl turėčiau nusileisti?? Ir tada prasideda...

 

Nesijaudink.Mes su broliu nieko bendro neturejom beveik pakol as istekejau,o jis susirado panele.Dabar puikiausiai sutariam...

 

Atsizymejai,kad tau 15-17 metu.Broliui 15 ir jis vyresnis uz tave.Kazkas cia su matematika... :super:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu dvi sesutes ir jos abi nuostabios ir labai gerai sutariam,nors ir skirtumai yra:tarp vienos 5metai,o su jaunele 15metu skirtumas.Gal todel kad gyveame skirtinguose miestuose ir pasiilgstam o kaip susitinkam reikia juk issipasakoti ir nebelieka laiko kad pyktis.Nors anksciau visko buvo :flowers:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man laimė teko augt su 2 metais jaunesnėm sesėm dvynėm. Aišku, tada buvo ojojoj kiek visko daug......Ir peštynių ir ašarų ir pan, tačiau dabar atsidžiaugt negaliu, kad mūsų daug.....Su metais, aišku, ir piktumų nebeliko. Nors gyvenam tam pačiam mieste ir susitinkam dažnokai, bet tie susitikimai visada labai malonūs :victory: :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors tarp mūsų su sese 7,5 metų skirtumas, bet mes geriausios draugės, ji man brangiausia :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.