Pereiti prie turinio
Snapė

Cheminis plaukų tiesinimas

Rekomenduojami pranešimai

Labai norėčiau sužinoti daugiau apie cheminį plaukų tiesinimą :mirksiukas: Kiek kainuoją tokia procedūra? Ar daug 'reikalų' tokią ševeliūrą prižiurėti?

 

straight_hair.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tiksliai kainuoja nebezinau :hm: Aisku priklauso ir nuo kirpyklos ,salonokur bus atlikta sia procedura.

Laikosi gal apie 2-3 man., priklauso nuo plauku (aisku gal dabar su kitais vaistukais daro) gal ir ilgiau laikosi :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi noreciau issitiesint plaukus bet turiu beda mano veidas pailgas ,kakta auksta tai atrodo nekaip su tiesiais plaukais,o plaukai mano banguoti bet nera garbanoti nebent pirma diena issiplovus galva,isvis turiu beda su plaukais susitvarkyti neina,oi kaip pavydziu kam tinka ir susilaizius ir garbanoti ir tiesus,o man tik garbanoti kurie mane jau uzkniso


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai noreciau tureti garbanotus plaukus-jie puresni. mano tiesus kaip stabai, daznai darau chemini susukavima,bet jis ne toks kaip turetu but savi susigarbanoje plauai. tad nesijaudink mama ir dziaukis tokiais plaukuciais,kad nereikia ju gadinti stengentis sugarbanoti :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano plaukai taip pat garbanoti. O minčių juos išsitiesinti chemikalais išvis nekyla. Manau, kad plaukams tokios procedūros kenkia.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano plaukai taip pat garbanoti. O minčių juos išsitiesinti chemikalais išvis nekyla. Manau, kad plaukams tokios procedūros kenkia.

 

Tai kenkia ir blakstienų tušas, ir maistas kurį valgom, ir oras kuriuo kvepuojam. BET, gi ko dėl grožio žmonėws nedaro.

O mano plaukai gan tiesoki, bet norėčiau išsiplovus galva būti tiesiais plaukais, o ne taip kaip kad jie susigulės taip ir bus :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai kenkia ir blakstienų tušas, ir maistas kurį valgom, ir oras kuriuo kvepuojam. BET, gi ko dėl grožio žmonėws nedaro.

O mano plaukai gan tiesoki, bet norėčiau išsiplovus galva būti tiesiais plaukais, o ne taip kaip kad jie susigulės taip ir bus :sokiai:

bet maistas ar tusas kenkia ne tiek kiek kenkia plauku tiesinimo ar garbanojimo priemones :essen:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, tavo plaukai ir taip gražūs (na bent jau foto visad atrodo gražiai), kam tau tas tiesinimas?

Ar jie po tos procedūros netampa silpnesni? :tongu: Nebijai, kad susigadinsi?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute, tavo plaukai ir taip gražūs (na bent jau foto visad atrodo gražiai), kam tau tas tiesinimas?

Ar jie po tos procedūros netampa silpnesni? :super: Nebijai, kad susigadinsi?

 

Eitvyde, ačiū už komplimentus :geda:

Na aišku biškį pasilpnės, kaip ir po plaukų dažymo ar paprasto cheminio, bet... Aš vis pati juos pasitiesinu, su tiesintuvu, bet manau labiau kenkia ištisai vis tiesinti, negu vieną kartą ir būt ramiai porai mėnesių :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet koks cheminis kenkia, bet nedarai gi ji kas savaite ar pan., be to mes priprate manyt kad viskas mums kenkia, dabar yra tikrai labai geru vaistuku, svarbu kad kirpeja laiku viska suziuretu.

Nors manau kad geriausiai tesinimas reikalingas, pas ka tikrai garbanuoti plaukai,o norisi tiesiu :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia yra sokia tokia problema kad kirpeja gali laiku ir nepastebet arba pastebet bet specialiai klientei nieko nesako :geda:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
cia yra sokia tokia problema kad kirpeja gali laiku ir nepastebet arba pastebet bet specialiai klientei nieko nesako :mirksiukas:

Na šiaip reikia pasitikėt kirpėja,jei lankaisi pastoviai pas ta pačia,tai manau nėra ko bijot,nors visko gyvenime pasitaiko :mirksiukas:

Bet vėl gi jei visko taip visada bijosi,tai niekada nieko ir negalėsi išbandyt :sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.