Pereiti prie turinio
Snapė

Cheminis plaukų tiesinimas

Rekomenduojami pranešimai

O mano plaukai gan tiesoki, bet norėčiau išsiplovus galva būti tiesiais plaukais, o ne taip kaip kad jie susigulės taip ir bus :)

Ir pas mane tas pats :(

 

Aš vis pati juos pasitiesinu, su tiesintuvu, bet manau labiau kenkia ištisai vis tiesinti, negu vieną kartą ir būt ramiai porai mėnesių :flowers:

Aš irgi vis galvoju apie tiesintuvą, nes man kartą buvo ištiesinę plaukus, tai man labai patiko, tik nežinau ar čia tinka bile koks tiesintuvas ar jau irgi reik žiūrėt,, kad ne koks fufliakas būtų :flowers:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS tai noreciau taip pat pirktis tiesintuva tik va koks kazi geresnis juk jie buna ir su garais ir be .As buvau maximoji nusipirkus tiesintuva na ten uz 30 lituku gal;voju pabandysiu kaip man kazi ar tinka vos ijungiau ikisau jau sruoga ir susprogo gerai kad dar makaules nenunese :) tai nunesiau atgal i maxima nes buvo 6 men garantinis grazinau o i kita toki pat jau pabijojau besikeisti .O jus mergaites kokius naudojat ?


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nežaiskit ir negadinkit plaukų su tais šudukais maksiminiais.

Būtinai kaip minimaliai turi būti bent jau keramikinės žnypliukės tos viduje, o dar geriau ir su jonizacija bei temperatūros reguliavimu. Jonai padeda plaukam netrūkinėti, nenudegti ir t.t.

Aš turiu paprastai keramikines, bet ir tai jau geriau :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kokios firmos kazi geresnes tos znyples kazi ,galvoju reiktu man pas draugiu pasiklausinet gal kas tures kad nors ismegint o tai nusipirksiu o jei man isvis tokia pricioske netiks :victory:


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tik nežaiskit ir negadinkit plaukų su tais šudukais maksiminiais.

Būtinai kaip minimaliai turi būti bent jau keramikinės žnypliukės tos viduje, o dar geriau ir su jonizacija bei temperatūros reguliavimu. Jonai padeda plaukam netrūkinėti, nenudegti ir t.t.

Aš turiu paprastai keramikines, bet ir tai jau geriau :victory:

pritariu :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas iš mano darbu :flowers:

 

Cheminis plaukų tiesinimas

 

1c0ee56aac4270ae3fb7e5c64e8b2715.jpg2f7e53809f2f.jpg7680f92e597f.jpg

27e0c7d5308d.jpg3d05b8949954.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule :flowers::flowers::flowers: saunuole.

 

pas mane tiesus plaukai, laabai patinka man garbanoti plaukai.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, labai gražu mano tai nėra tiesūs todėl ištiesinti plaukai man yra labai gražūs :flowers:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai grazu, Kicule :flowers::flowers::flowers: O gal gali placiau parasyti, kas per vaistukai naudojami, ir kaip jie veikia plauka ir ar reikia kokios nors papildomos prieziuros po to :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai grazu kicule. :flowers: :flowers: :flowers: :)

mano plaukuciai yra tiesus- ir man nerealiai patinka garbanoti plaukeliai :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai grazu, Kicule :flowers: :) :doh: O gal gali placiau parasyti, kas per vaistukai naudojami, ir kaip jie veikia plauka ir ar reikia kokios nors papildomos prieziuros po to :gele:

Aš dirbu su Keune kosmetika, su Keune's priemonėm ir dariau :gel: Rezultatas iki šiol :) Draugė patenkinta :xxx: Plaukas paklusnus, žvolgantis. Papildomos priežiūros kaip ir nera, aišku butinai pamaitinti plauką...balzamas, kondicionerius ir pan.,


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, o kaip saknys? Pucia smarkiai? Kas bus kaip nuaugs kokie na 10cm? Galai tiesus saknys garbanotos?

Kaip toliau priziuret? Ar pasidarei viena karta taip jau ir darysies?

Kaip vyksta visas procesas? Kiek kainuoja?

Oi kiek klausimu :geda: :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.