Pereiti prie turinio
liepa

Ginekologas - vyras

Rekomenduojami pranešimai

Gimdyt tai suprantu, kad gali buti daug geriau su vyru, bet lankytis pas vyra ginekologa net nezinau :sird: Bent as tai jausdavausi nepatogiai, kai kazkada gulejau ligonineje su slapimo pusles uzdegimu ir daktaras buvo vyras :super: Nebent jau labai fainas jis turetu buti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man daug kas sake,kad vyrai ginekologai yra daug svelnesni, idemiau apziuri....ir t.t. bet as niekada nenoriu ir nenorejau vyro gin ekologo-man pries ji nepatogu usirengti ir aplamai tada jauciuosi nejaukiai...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

antra dukra gimdziau prie vyro bet tada buvo viskas dzin,juk negalejau pabegt,ypac kai viskas taip greit vyko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pirmaji gimdziau prie vyro...Ka as zinau,kai skauda ir norisi ,kad greiciau viskas baigtusi jau nebesvarbu,kas ten stovi...nors ir visa studentu brigada :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As pirmaji gimdziau prie vyro...Ka as zinau,kai skauda ir norisi ,kad greiciau viskas baigtusi jau nebesvarbu,kas ten stovi...nors ir visa studentu brigada :rolleyes:

tai jau tikrai,svarbu kad tik viskas greičiau baigtusi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man teko nemazai pabendrauti, apziurinejo nnnnnn... kartu... :super: ir galiu pasakyt kad skirtumas yra ir labai didelis :doh:

Vyras ir i ta skausma tavo ziuri kitaip :) Uzjaucia,pasakoja, aiskina kaip ir kas... kodel taip skauda... kas vyksta ir t.t.

O moteris... O ka tu nori kad tau neskaudetu? Visos mes gimdos, vienos lengviau, kitos sunkiau :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai kai ejau pirma karta pas ginekologa, tai man buvo galima pasirinkti, ar pas vyra ar pas moteri, deja as pasirinkau -vyra. nes maniau kad vyras dirba atsakingiau, ir jis zinoma neparodys jokiu emociju kaip moteris, jei jai kas nepatiktu. bet kai pradejau gydyma kaune, tai ten buvo moteris ginekologe, tada ir supratau kodel man maloniau eit pas vyra, gailiuos kad tokia daktare pakliuvo, kad teko susidaryt nuomone apie moteris, bet guledama tam skyriui, ir buti apziuretai daugiau vyru-ginekologu, jie man malonesni pasirode..o policininkas tai ir manau kad gereu koks vyras, dar susitart galima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš visa nėštuma lankiausi pas moteri gyd. O gimdyti teko pas vyra ir jis kelis kart apžiūrėjo kai buvo iki gimdymo likes dar mėnuo. Nežinau gal iš pat pradžiu ir nepatogu buvo, bet paskiau, kažkaip gerai viskas :flowers:


line_vaik8-03B74F.gif_beg_uni-slank4.gif_time_1170194400_text_Nojus.gif

 

 

 

3cf0aad5857256f31293c7d2ba63abaf.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei profilaktiškai lankytis, tai man geriau pas moterį, bet kokiai bėdai prispyrus, tai tik vyras ginekologas.Iš praktikos sakau.

Parašysiu savo vyro nuomonę apie tai.Kažkada per teliką žiūrėjome sveikatos valandėlę. Kalbėjo moteris urologė.Tai vyras sako: "ot durna "boba" - urologė, jau nenorėčiau kad man apie klyną čiupinėtusi kokia tai.O aš jam sakau ir kas gi čia blogo , o kaip vyrai ginekologai.O šis sako , tai tie irgi debilai, kad aš ten knaisiočiausi pas kiekvieną :rolleyes: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man teko nemazai pabendrauti, apziurinejo nnnnnn... kartu... :doh: ir galiu pasakyt kad skirtumas yra ir labai didelis :victory:

Vyras ir i ta skausma tavo ziuri kitaip :super: Uzjaucia,pasakoja, aiskina kaip ir kas... kodel taip skauda... kas vyksta ir t.t.

O moteris... O ka tu nori kad tau neskaudetu? Visos mes gimdos, vienos lengviau, kitos sunkiau :victory:

pritariu tau :rolleyes: 100 kartu geriau pas vyra lankytis, o gimdyt tai jau ner skirumo pas ka....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

profilaktiškai lankiausi pas moterį, ir pirmąjį gimdžiau pas moterį, bet antrą gimdyt pas moterą nesiryžau, per daug streso man buvo įvarius. Antrą gimdžiau ir visą nėštumą lankiausi pas vyrą ir viskas buvo liuks. Pas jį ir dabar lankausi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lankiausi ir pas vyra ir pas moteri, profilaktiskai lankausi pas moteri ir tikrai nesigailiu, bet va gimdziau pas kita ginekologe, tai streso uzteko per akis. Bjauri labai pasitaike. Kai gueljau su moteriskom bedom, pataikiau pas vyra, tai tas tikras iskrypelis :rolleyes:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.