Pereiti prie turinio
liepa

Ginekologas - vyras

Rekomenduojami pranešimai

Nestumo metu vaiksciojau pas ginekologa vyra :D net nenoreciau eit pas moteri daugiau


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gimdžiau pas moterį gnekologę, bet anksčiau teko operuotis pas vyrą, iš pražių gal buvo ir nejauku (jauna dar buvau :geda: ), bet kai kiekviena diena po kelis kartus tekdavo apžiūron keliauti, pripratau ir dėmesio nekreipiau... tai dabar nebūtų didelio skirtumo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kazkaip nesuderinami dalykai: vyras ginekologas, nezinau, hal todel, kad neteko niekada konsultuotis ir reikalu turet


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas ginekologa vyra visada atsisakau eiti, nezinau bet niekada nebuvus ir nenoriu, o del moters policininkes tai nematau nieko blogo, tik kad smegenu turetu ir na lieva per daug nenueitu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na žinot geriau pas ginekologa vyra, nei pas pikta moteriske. Pas viena tokia buvau: siurksti, dar apreke ...

Lankausi pas moterį, bet jei reikia tikrintis profilaktiškai tada jokio skirtumo. Esu buvus ir pas vyra ginekologa, nieko baisaus nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai reikalas prispiria nera skirtumo pas ka :lol: o moteris policininke....nebent istaigoj, o ne gatvej

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada vyras ginekologas man buvo tabu. Nu nežinau net kodėl, bet tabu. Kada atsitiko taip kad papuoliau pas vyrą ginekologą, net nesusimasčiau kad tai VYRAS. Pirmiausia man buvo svarbu medicininė pagalba, antra per daug skaudulys didelis ant širdies gulėjo jog kreipčiau į tai dėmesį. Kada apžiūra vyko sekančia ir dar sekančią dieną supratau, jog vis dėl to vyro ginekologinė apžiūra daug daug kartų švelnesnė negu moters, tikrai. Esu buvus ne pas vieną moterį ginekologę kad galėčiau taip tvirtai lyginti.

Tai gi, tuo metu tvirtai sau pasakiau jog lankysiuosi tik pas vyrą ginekologą, bet gyvenimas vėl viska sudėliojo savaip, pasiųsdamas man pasakiška ginekologę moterį.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pačiai rinktis, tai kogero - ne. Kažkaip nejauku. Nors turbūt tai vidinis toks nusistatymas.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as kazkada irgi ejau su problema ajau pas ginekologa, net neitariau kad vyras bus iejus, vos is kabineto nepabegau, dar plius pirma karta, bet nieko labai malonus, o ypac sulyginus su kaikuriom moteri...bet va dabar einu pas moteri, visa nestuma pas ja lankiaus , liuks daktaryte...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniskai man moteris policininke grazu :pilot: o jei duotu rinktis moteri ar vyra ginekologa,tai rinkciausi vyra.Jie daug svelnesni,supratingesni,o moterys grubios ir pan ;/


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol nepatekau pas vyra ginekologa visada buvau pries, bet paskui supratau, kad nera viskas taip blogai, netgi zymiai geriau negu moteris ginekologe, ypac jei ekstra atveju pakliuni i kokia ligonine kaip atsitiko man nestumo metu :geda:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai net nezinau,nes nebuvau pas vyra. Kazkaip vis renku moteris. Nors daug kas sako,kad geriau pas vyra eiti,jie daug svelnesni,supratingesni,o moterys grubios. Gal kada ir reikes nueiti pas vyra. Vis kazkaip baisoka. :D :geda:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.