Pereiti prie turinio
liepa

Ginekologas - vyras

Rekomenduojami pranešimai

O a? tai kaip tik noreeiau pas vyra ginekologa, bet nerandu. Na ta prasme a? noreeiau kad kas nors patarto, o taip aklai eiti nenoriu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na a? tai savo valia irgi neieiau, nes jie man visi ?lyk?tus i?krypeliai atrodo :swoon2[1]: Ir ko jie ten lenda a tokia specialyb?, sakysit pa?aukimas????? Koks ir kieno????? kas juos ten traukia???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? lankausi pas vyra ginekologa. Na jis toks jau prie pensijos, bet labai malonus, jumoristas :mirksiukas: ir ranka paduoda, kaip GEISTE sake... O be to ir privaeiai dar dirba. Taip kad viskas OK :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ginekolologai tiesiog iprate ciupinetis :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man atrodo, kad vyrui tokia specialybe netinkama :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaune ginekologu dirba mano bendraklasis- Mindaugas Kliueinskas. Visoms rekomenduoju. Gydytojas su pa?aukimu. Mes jau pradinese klasese ?inojom, kad jis bus gydytojas...(Tiesa, mes ir kuniga turim. Ja nuo pradinio klasio visi kunigeliu vadino. Pa?aukimas yra pa?aukimas. A? irgi nuo pirmos klases ?inojau, kuo busiu.)


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Mano sutikti vyrai ginekologai patinko labiau nei moterys , viso pirma tuo , kad jie ap?iuri ?velniau . :geda ?eimos klinikoj turim irgi vyra tai ka?kaip pas ja nenoriu daugiau vaik?eiot , nes kol i?glosto kojas ,paskui u?veda temas apie bizna :doh lyg man malonu buto ten ilgai gulet i?keltom kojom :laugh: toks avaizdis , kad pas ja ne ap?iurai atejai o kitais reikalais ...

Bet visumoj a? u? vyrus gydytojus aplamai visose srityse :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ejau pasitikrinti krutines, nes koki tai guziuka turiu.Iskart reception pasakiau,kad tik moteris. Neleisiu kitam v ciupineti mano turtu :laugh: Kazkaip nejauku butu.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o man atrodo, kad vyrui tokia specialybe netinkama  :doh

as ir tokios pat nuomones, be to pas vyra gonekologa tikrai neiciau :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Moteris policininke tai nieko, bet vat pas vyra ginekologa tai neiciau :fie  :geda

 

vyrai visai neblogi nenuvertinkite jo.

O a? tai kaip tik noreeiau pas vyra ginekologa, bet nerandu. Na ta prasme a? noreeiau kad kas nors patarto, o taip aklai eiti nenoriu.

a? vilniuje viena ?inau bet iki jo prisikapstyti... tureeiau galimyb? vien tik pas ja ir tesilankyeiau. pavarde Jo Dom?a. buvau pirmo kurso studientka kai apsilankiau. bijojau juodai bet jis daug karto ?velnesnis u? moteri?kas. be to jis bent jau seniau buvo vyriausias Lietuvos ginekologas.

 

o man atrodo, kad vyrui tokia specialybe netinkama  :doh

o kiek motero su kiau?inias pasitaiko?

 

Kaune ginekologu dirba mano bendraklasis- Mindaugas Kliueinskas. Visoms rekomenduoju. Gydytojas su pa?aukimu. Mes jau pradinese klasese ?inojom, kad jis bus gydytojas...(Tiesa, mes ir kuniga turim. Ja nuo pradinio klasio visi kunigeliu vadino. Pa?aukimas yra pa?aukimas. A? irgi nuo pirmos klases ?inojau, kuo busiu.)

labai jau ka?kur girdeta pavarde. be to ir ta istorija su kunigu. Mano laidoje irgi ka?kas pana?aus buvo


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano ginekologas irgi vyras :super: istiesu toks malonus ir rupestingas tikrai perdaug nesigrabaliojo [tik kiek reikejo] :blush: suprasdavo net mano principus ir kaprizus kai gulejau ligoninej :) o moterys ginekologes jos tokios atsainesnes, bent jau as su tokiom susiduriau :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pati lankausi pas moteri -ginekologa, o gimdyt teko ir pas vyra ir pas moteri :super:

Skirtumas tiesiog nepalyginamas.

Vyrai labiau uzjaucia, supranta,padeda, aiskina. Turi daugiau kantrybes ir aisku svelnesni :sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.