Pereiti prie turinio
Snapė

Kaip susipažinote su esamu/būsimu vyru?

Rekomenduojami pranešimai

Na papasakokite, kaip susipažinot, ir ar iškart įsimylejote

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko super romantisko :grin: kaip ir dauguma zmoniu susipazinom darbe,tapom gerais draugais ,nes jis buvo neseniai i vilniu atvazeves ir cia draugu neturejo daug.man tada dar vejai galvoj svilpavo,laksciau i visokius pasimatymus su visokiais :geda o jis turejo kantrybes ir lauke,kaip veliau suzinojau jis bijojo man ka nors pasiulit ,nes mate koks as vejas :geda bet sulauke :112[1]: :wub

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nieko super romantisko :grin: kaip ir dauguma zmoniu susipazinom darbe,tapom gerais draugais ,nes jis buvo neseniai i vilniu atvazeves ir cia draugu neturejo daug.man tada dar vejai galvoj svilpavo,laksciau i visokius pasimatymus su visokiais  :geda o jis turejo kantrybes ir lauke,kaip veliau suzinojau jis bijojo man ka nors pasiulit ,nes mate koks as vejas :geda bet sulauke  :112[1]:  :wub

 

 

Oi kaip fainai :pack2_thumbup[1]: . Na ir kantrus pas tave vyras, tikrai matosi i? pasakojimo kad jis tave myli...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi kaip fainai  :pack2_thumbup[1]: . Na ir kantrus pas tave vyras, tikrai matosi i? pasakojimo kad jis tave myli...

 

 

dziaugiuos, kad jis kantrybes turejo :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as susipazinau su savo vyru visai atsitiktinai. Man ir darugei ta diena buvo labai nekokia. Tiesiog vaikstinejom po savo miesteli ir ne is niekur atsirado du vaikinukai su grazia sportine masina. Dar taip mintyse pagalvojau: "Kabint atvaziavo" (veliau isaiskejo, kad vaziavo "sviezios mesos") Kiek laiko su jais pakalbejom ir jie pasiule pazinti itvirtinti su vyno buteliuku, sutikom. Jau nuo pat pradziu kazka jauciau savo vyrui, kai ji pamaciau ir beveik galejau pasakyti, kad jis manasis. Paskui vakarelis baigesi sokiais, jie mus palidejo namo. Manasis kaip dzentelmenas atsisveikindamas paspaude man ranka. Taip supratau, kad viskas tuom ir pasibaigs. O sirdis virpejo...

Kita diena jis vel isplauke is niekur nieko, kita diena vel pasirode. Taip jis rodesi kiekviena diena, tik uztrukdavo vis ilgiau ir ilgiau. Kiekvienas musu susitikimas buvo kupinas meiles. Kartais pagalvoju, kad jau tada zinojom, kad susituoksim. Nes susitikus negaledovom viens nuo kito atsiplesti. Mama juokjaudavo, kad prielipos esam. :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

haski galima sakyt, kad isimylejot is pirmo zvilgsnio,ar ne :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pirmo zvilgsnio ir isimylejom, tik viens kitam prisipazinom truputeli veliau. Bet susitikus abudu net virpejom. O jei reikedavo isiskirti tai buvo didziausia tragedija ir kilometrines saskaitos uz telefonus :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MEs labai paprastai, uoshvine supazindino. Tipo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

haske ir busimo vyro pirma vakara tu paklausei kur jis dirba?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nieko super romantisko :schmoll: kaip ir dauguma zmoniu susipazinom darbe,tapom gerais draugais ,nes jis buvo neseniai i vilniu atvazeves ir cia draugu neturejo daug.man tada dar vejai galvoj svilpavo,laksciau i visokius pasimatymus su visokiais  :geda o jis turejo kantrybes ir lauke,kaip veliau suzinojau jis bijojo man ka nors pasiulit ,nes mate koks as vejas :geda bet sulauke  :112[1]:  :wub

pas mane irgi kazkas panasaus....vis lauke, kol prisilaxtysiu...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai baigus mokslus pradejau dirbti,mano vir?ininke nusprende, kad neturedama vaikino ir dirbdama grynai moteri?kam kolektyve,man gyvenimas geras ne?vieeia.Nusprende mane supa?indinti su vienu pa?astamu.Pristate man ja namo su kvietku rankoj ir ?ampo bonke.I? prad?io mes vienas kitam ?iauriai nepatikom, bet abu jautemes asipareigoj? prie? mus supa?indinusia moteri?k?.O kad buto adomiau, amn ji pasake, kad jis mane be proto isimylej?s ir a? tureeiau a tai bent truputa atsi?velgti.Jam pasake lygiai ta pata.Ir ?iurejom vienas a kita kaip a durnela-tipo,va ka?kos ?ioplys mane asimylej?s ?alia vaik?to.O po treeio pasimatymo atsirado draugystes jausmas, kol pama?u ka?kaip netyeia ir lovytej atsidurem.O tada tai buvo did?iulis gineas ir daug juoko-kiekvienas ai?kinom-kad eia tu mane be proto isimylejai, o a? tik nesiprie?inau.Bet pasvarst? abu nusprendem del to mus supa?indinusiai moteri?kei priekai?to nereik?ti.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Budami studentais - tai buvo muso ir jo grupes susitikimas ( ?okio vakarelis kitaip pasakius) , i? prad?io mane drauges ilgai akalbinejo nes nesinorejo eiti . A? buvau i? to pano - nosis u?riesta , galva pakelta , su bet kuo ne?oku :geda tokia vat bjauri buvau , bet nuo to kandidato nema?ejo ... gal todel o?iavausi .

Atejus a vakarela , ap?velgiau visus vaikinus - nieks a aka nekrito , nors kviete ?okti visi a? atsisakydavau ... tuo momentu kai prie man?s vel rikiavosi kandidatai ... a sal? a?enge auk?tas ?viesiaplaukis vaikinas su ?almu rankose ( supratau , kad turi motocikla) ir i?ssyk muso akys susitiko - prisimenu ,kad ?iurejom viens a kita , jis judejo link man?s , ?irdis pradejo stipriau plakti , a? nusi?ypsojau :wub jis pakviete mane ?okiui ir nepaleido visa vakara ... taip pra?okom visa vakara - tarp kitko labai geras ?okio partneris . Veliau buvo pasimatymai nors a? teigiau , kad jis mano vyru nebus niekada , bet gyvenimas sustate taip kas nulemta likimo - Jis mano vyras jau 20 meto :05[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.