Pereiti prie turinio
Snapė

Kaip susipažinote su esamu/būsimu vyru?

Rekomenduojami pranešimai

Fainos juso labai istorijos RETA ir ARLENA. Labai gra?iai papasakojot :pack2_thumbup[1]:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
haske ir busimo vyro pirma vakara tu paklausei kur jis dirba?

 

O kodel as jo turejau sito klausti? :this[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip atsimenu ta vakara, ka tik 2 dienos kai buvau issiskyrusi su vaikinu, su kuriuo draugavau 5 metus, nekokia buvo savijauta, grauziausiau, bet reikejo jam pasakyti ' ate", i svecius atejo pazystamas su draugu, pasiule kartu nueiti i kina, nuejome, po filmo uzsukome i kavinuke, pakalbejome, as viena- jie dviese, zodis po zodzio, palydejo mane namo jo draugelis ir pasiule dar karta susimatyti, sutikau , taip ir pradejome draugauti,kol viskas baigesi tuo, kad jis tapo mano vyru


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kodel as jo turejau sito klausti? :this[1]:

nu jis taip pats sake...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tikrai pazinotum mano vyriski, tai tikrai zinotum, kad jis apie savo asmenini gyvenime nekalba su kitais. Tik su paciais artimiausiais. O tu tokia/toks nesi :geda: :bee


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su esamu vyru susipazinau chate, na tuo metu labai megau pasisedeti chatuose.net tik megau , bet tai buvo tarsi liga.na ir kai uzkalbino mano vyras mane, maniau, kad tai tik bus eiline pazintis kaip ir su visais.bet jau nuo pat pradziu jis man pasirode kitoks nei visi kiti iki tol.na taip po truputeli kalbejom kalbejom, kai viena diena nusprendziau palikti viska lietuvoje ir lekti pas savo busima vyra....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
su esamu vyru susipazinau chate, na tuo metu labai megau pasisedeti chatuose.net tik megau , bet tai buvo tarsi liga.na ir kai uzkalbino mano vyras mane, maniau, kad tai tik bus eiline pazintis kaip ir su visais.bet jau nuo pat pradziu jis man pasirode kitoks nei visi kiti iki tol.na taip po truputeli kalbejom kalbejom, kai viena diena nusprendziau palikti viska lietuvoje ir lekti pas savo busima vyra....

 

 

Tai kur tu dabar esi, Turkijoje? :mirksiukas:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai kur tu dabar esi, Turkijoje?  :mirksiukas:

Ji Anglijoj


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes kai susipazinom, per koncerta Kaune, pasirodo buvo mano kursiokas, dar ir gyveno salia. Tuo metu as draugavau su kitu jau virs triju metu. Anas buvo keturiais metais vyresnis,rimtas, todel i savo vyra ,vejavaiki tada, rimtai neziurejau koki puse metu. Ateina ir tiek, nusiveda kur nors, o as lakstydavau kaip visos studentes. Rimciau pradejom pries anglija, kai issiskyriau su senuoju :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai susipa?inau su dabartiniu savo vyru jis man buvo molis tiesiogine ?od?io prasme. po pusmeeio pradejome bendrauti. po meto tapome labai gerais draugais. dalindavomes paslaptimis ap?nekedavome abiejo antras puses. kol viena ryta ka?kaip prabudome vienoje lovoje po labai audringos meiles nakties. kadangi abu turejome antras puses sutareme kad daugiau tai nepasikartos ir toliau visi santykiai bus tokie kaip ir ankseiau. ai?ku po kokio poros ar trijo dieno viskas pasikartojo vel. bet a? visa laika ka?kaip akyriai ja atikinejau kad nieko tokio tarp muso negali buti na galiausiai sutareme tipo busime meilu?iai o jausmo jokio tik i? idejos.(turbut sa?ine grau?e juk dienas leisdavau su vienu o lova dalindavausi su kitu). taip tasemes kokius metus, kol viena diena jis man sako. arba einam gyventi kartu arba vsio skiriames. taip ir sumetem skudurus kartu.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

auksute_d,tavo istorija tiesiog fantasti?ka..o va ?ita fraze tai aplamai nepakartojama :pack2_thumbup[1]:

tipo busime meilu?iai o jausmo jokio tik i? idejos

Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
auksute_d,tavo istorija tiesiog fantasti?ka..o va ?ita fraze tai aplamai nepakartojama :pack2_thumbup[1]:

?inai keletas muso draugo ?ino ?ia istorija galima sakyti buvo muso bendrininkai, na pridengdavo mus, tai kai susitinkam nepraleid?ia progos man?s per danta patraukti. vis dar idejine vadina.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.