Pereiti prie turinio
Snapė

Kaip susipažinote su esamu/būsimu vyru?

Rekomenduojami pranešimai

Kur čia kas aprašė? Labai įdomu būtų paskaityti :geda:

Papasakok plačiau, kas čia per muštynės :rolleyes:

 

Zurnale "Panele" rase, pernai metais kovo menesio zurnale ;) mano dabartinis vyras nepaskaiciavo, pergere ir pradejo sumyti :D O as kaip narsuole ejau tvarkos daryti :D


line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O buvo taip...................as dirbau kavineje barmene o jis vis atvaziuodavo ir atvaziuodavo pasirode visai nieko vaikinas karta jis atvaziavo pas mane i svecius issiklausinejo kada mano gimtadienis atvaziavo artimiau susipazinom ir taip pradejom draugauti.Dabar gailiuosi musu 1men draugavimu ir 3 metu santuoka :D :super::super::geda::mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O buvo taip...................as dirbau kavineje barmene o jis vis atvaziuodavo ir atvaziuodavo pasirode visai nieko vaikinas karta jis atvaziavo pas mane i svecius issiklausinejo kada mano gimtadienis atvaziavo artimiau susipazinom ir taip pradejom draugauti.Dabar gailiuosi musu 1men draugavimu ir 3 metu santuoka :flowers::victory::tatice: :unsure: :unsure:

 

reikia kazka keisti, jei jau tokie jausmai kyla :mda:


line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as su saviskiu susipazinau, kai jis isikele gyventi i ta pati nama, kuriame as nuomavausi kambari..Patikome vienas kitam nuo pat pirmos dienos, bet as tuomet turejau vaikina, o jis mergina..Po keliu menesiu issiskyriau su vaikinu ir nenorejau su niekuo pradeti draugauti po nesekmingu draugysciu, bet pradejau sapnuoti apie saviski, kad jis mane buciuoja :victory: Ir sapnas kiekviena karta buvo lygiai toks pats, tad viena vakara nusprendziau jam pasakyti, nes norejau suzinoti, ar jausmai buvo tik vienpusiai..Pasirodo, kad dvipusiai..Pasakiau, kad nenoriu skubeti, nes nesu tikra, jog noriu pradeti naujus santykius..Jis tuo metu jau buvo issiskyres su savo mergina ir, kaip po kurio laiko suzinojau, labai rimtai i mane ziurejo..O as vis blaskiausi tarp noro pabuti viena ir jausmu jam..Galu gale visgi jausmai nugalejo ir Kuciu vakara nusprendeme oficialiai pradeti draugauti..Dabar kartu jau 5 metai :super: Galiu tvirtai pasakyti, kad sutikau savo sielos drauga, meile tokia brandi, kokios nejauciau niekam, suprantame vienas kita is puses zodzio ir gerbiame vienas kita, kas ir yra svarbiausia santykiuose :sird::gele:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidalynkite savo meiles istorija ;) Pradesime nuo manes :unsure:

 

Viskas prasidėjo taip:

Buvau labai nedrąsi panele su vaikinais beveik nebendravau, bet labai norėjau įsimylėti turėti vaikiną ir būti mylima, tai sugalvojau i žurnalą „Panelė“ ( tai populiarus jaunimo žurnalas) į skiltį „Skelbimų lenta“ parašyti savo skelbimą. Ilgai dvejojau taip padaryti, bet galiausiai išdrįsau. Parašiau laišką į žurnalą, užpildžiau skelbimui skirta kuponą ir išsiunčiau. Skelbimas buvo toks:

„Noriu susipažinti su 20-24 metų vaikinais. Esu 18 m. panelė iš Vilniaus, laukiu Jūsų SMS ir laiškų ir parašiau savo mobiliojo telefono nr. ir adresą“

Po dvejų mėnesių nuo laiško išsiuntimo mano skelbimą išspausdino žurnale. Gavau gausybę SMS ir nemaža krūva laiškų.

Kaip ir dauguma man rašiusiu, taip pat parašė man Tomas SMS, tai įvyko 2003 m. vasario 16 dieną. Pradėjome susirašinėti, susipažinom, sužinojome kas ką veikia gyvenime. Tai susirašinėjome s u juo visą dieną, artėjant vakarui susitarėm, jog jis man parašys laišką ir atsius savo nuotrauką, o aš ji gavus atrašysiu ja ir išsiusiu savo nuotrauką. Kaip tarėm taip ir padarėm. Po kelių dienų gavau jo labai gražų laišką su nuotrauką ( turiu jo visus rašytus laiškus iki šiol). Perskaičiuos ji iš karto jam atsakiau ir išsiunčiau savo nuotrauką ir prašiau, kad gavęs laišką parašytų man SMS ir pasakytu ką apie mane galvoja, pamatęs namo foto. Su nekantrumu laikiau, kol jis gaus laišką ir man parašys, bijojau labai neigiamos reakcijos pamačius mane, bet labai nustebau gavusi iš jo SMS su žodžiais, jog jam patinku. Susirašinėjome laiškais, SMS, susiskambindavome ir šnekėdavom po 2 val, kol pagaliau beveik po mėnesio susirašinėjimo nusprendėme susitikti.

Pirmas pasimatymas įvyko 2003 m. kovo 11 dieną, Tomas atvažiavo į Vilnių. Mes ėjome į kiną. Pirmas susitikimo valandas buvome labai nedrąsus, mažai kalbėjome, nors telefonu buvome tikri čiauškučiai, bet po kino seanso viskas pasikeitė. Pasiradėme tikri šnekučiai, nėjome į kavinę ilgai kalbėjomės įvairiomis temomis, bei į vakarą jis man padovanojo minkštą žaislą, kai simbolį, kad mes draugausime ir busime pora. Apie šitą simboli mes dar iki susitikimo šnekėjomės telefonu. Vėliau dar netikėtai visai svetima pora padovanojo bilietus į kiną ( tuo metu vyko akcija ir bilietus galima buvo nupirkti į kiną už 1 litą), mes aišku priėmė jų dovaną. Kinui pasibaigus jau buvo gana vėlus metas, tad Tomas mane palydėjo iki namu ir tik tada nuvažiavo į stoti, bei namo grįžo traukinių, kuris iš Vilniaus išvažiavo apie 24 val., nes daugiau jau niekas nevažiavo į tą pusę. Namo jis grįžo apie 1 val. nakties.

Galima pasakyti jog pirmas pasimatymas ir yra mūsų draugystės pradžia. Dabar jau yra 5 metai su viršum kaip draugaujame. :flowers:


as1cCvQ0g410001NTE1MThzfDE1M3N8zeD44CDx4uDk-OHgIPfl8OXn.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole ir irute1984, faini pasakojimai :mirksiukas: tokia šiluam iš jų gera sklinda :rolleyes: buvo gerą skaityti :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole labai grazi tavo istorija :rolleyes:

o beje tavo vyras airis ?


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

irute 1984 , tavo istoija irgi labai grazi :rolleyes: tik dar karta irodo ,. kad ir per skelbimus galima susirasti ta meile , ir ten ne vein tik iskrypeliai buna arba raso :victory:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai grazios istorijos mergytes :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

elementari tu laiku istorija. As nenorejau eiti i kluba, draugas iklabejo, nuejom per plikledi, tada net trulikai vijojo nuo kalno vaziuoti, sulyti plaukai, nu vienu zoziu, labai nekoks orelis, ir klabu netoli prie stalelio susedo kompanija ir vienas is ju buvo blondinas ir pagalvojau na ir lievas, pagal tuometini zargoneli.

Bet vakarui ipusejus, kazkaip susidairem ir kaip susitare nuejom sokti kartu, nezinau kaip jau ten iviko. pasokom pasikeitem numeriukais ir vat susrasem, daug katu po menesiuko sistikom ir daugiau nebesiskyrem. Tokia vat paprasta ir banali istorija.

Galejau asku as ja papasakot visia ir su romantiskom detalem, bet tiek to jau :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.