Pereiti prie turinio
uogyte

"Avon" kosmetika....

Rekomenduojami pranešimai

vieniems tinka tas avonas, :gele: kiti net į tą pusę nežiūri :schmoll: o aš kadangi buvau sisudūrusi su jų virtuve, tai mane galima priskirti prie pastarųjų :tongu:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Merginos, parduodu nuostabius AVON kvepalus "Bond Girll 007" tik 60,00 Lt. Tai Seksualus aromatas seksualiame buteliuke. Rafinuotas švelnių gėlių, vėsios gaivos ir šiltos medienos aromatų kokteilis. Siunčiu į kitus miestus - kaina 5,00 Lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

plarinu avon kosmetika panevezy ir siauliuose norincioms prasome kreiptis sortukai@gmail.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš avon naudoju kvepalus, blakstienų tušą ir pieštuką,mane jie tenkina :pardon:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug labai neperku,bet kartais uzsakau. Vakar kaip tik gavau Planeta Spa serijos drekinamaji kuno sviesta ir kuno svietikli. Nezinau,kaip kitoms,bet man sios serijos gaminiai patinka. Vakar isbandziau ta kuno sviesta,tai patiko,o ir kvapia labai skaniai. Mamai pirkom Anew rinkinuka,bet pirkai ne LT,sese uzsake Anglijoj, ten pigiau,o ir sako kokybe geresne nei pas mus. Tai mamai labai patiko.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai iš Planet Spa serijos tik ir patinka gaminiai( išskyrus kas skirta veidui), labiausiai patinka pėdų kremas su sviestmedžiu, arba rankų ir pėdų kaukė su parafinu, o visi kiti kremai veidui rankoms ir t.t. man visiškai nepatinka ir net netinka mano odai.

Dar iš Avon naudoju putas voniai, dušo žėlę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vieniems tinka tas avonas, :yes: kiti net į tą pusę nežiūri :angry: o aš kadangi buvau sisudūrusi su jų virtuve, tai mane galima priskirti prie pastarųjų :wacko:

O kodėl, je ne paslaptis.

 

Kai ką perku, brolienė platina, tai vis kokį dalyką pasiimu.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos

Esu koordinatore is Klaipedos r.

Naudoju ir visai patinka man ta kosmetika aisku ne viskas bet dauguma :cia:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.