Pereiti prie turinio
uogyte

"Avon" kosmetika....

Rekomenduojami pranešimai

Man avon irgi daug kas patinka,pvz: plauku kaukes :rolleyes:


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvepaliukai man labai patinka net keli :rolleyes: . Tusai tik kai kurie, SPA gaminiai superiniai:wub1: , rankines kai kurios labai fainos, papuosalai nelabai zavi:blush: ,kremai man geri ANEW, (o mama tik juos ir teperka) seseliai, lupdaziai, pudros pagal zmogaus ir jo odos poreikius :flowers: Bet siaip kosmetika tikrai faina tik atsirinkti reikia kas tau tinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pigu ir yra tik pigu...Geriau nepagailėti pinigėlių ir nusipirkti tikrai geresnį daiktelį... Kad ir kvepalus...Nesam tokie turtingi, kad pirktume pigius daiktus...

Mano nuomonė tokia.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma is dalies sutinku su tavimi GEISTĖ :)

Taciau argi tau kartais nesinori tureti net kelis, kad ir pigesnius kvapus, su kuriais galetum kvepintis kasdien :blushh:

As turiu Organza, Insolens kvepalus, pora kvapu is body shop, pumos ir is Avono - Little Black Dress. Visus naudoju: pagal nuotaika, pagal proga :cocktail: ^_^ Man kartais gaila tu brangiu kvepalu, kai einu i parduotuve, ar siap pasivaiksciot, o kvepeti norisi. As net namie sededama kartais pasikvepinu :lol: :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai ne. Jau geriau vienus bet gerus, kurie gerai laiko ir tau tikrai patinka, negu pigias kopijas kaip kad avono kvepalai. Čia lietuvoj gal ir nežinoma, bet amerikoje duoda konsultantės lapą, kvepalų sąrašo, išsirenki kuris tau labiausiai patinka ir tau duodą atitikmena.

Aš irgi vadovaujuosiu tuom kad nesu tokia turtinga kad turėčiau daug šlamšo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai ne. Jau geriau vienus bet gerus, kurie gerai laiko ir tau tikrai patinka, negu pigias kopijas kaip kad avono kvepalai. Čia lietuvoj gal ir nežinoma, bet amerikoje duoda konsultantės lapą, kvepalų sąrašo, išsirenki kuris tau labiausiai patinka ir tau duodą atitikmena.

Aš irgi vadovaujuosiu tuom kad nesu tokia turtinga kad turėčiau daug šlamšo.

 

:cocktail:

Jei neturi pinigų geriems kvepalams, geriau kvepėk švara, o ne pigiais kvepalais...Mano tokia nuomonė...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, mano nuomonė apie Avon... kremai - nebent rankoms/kojoms (nors mama labai patenkinta naudoja ANew, aš kiek pirkau - galiausiai kulnams sutepiau, ypač visokie "žieminiai" universalūs - tokį tauką nebet šiaurės ašigalyje ant snukučio tept...). Buvau radus kelis patinkančius lūpdažius, bet pakeitė veislę dauguma, išėmė iš apyvartos ir pan. Pliusas - riebios odos šveitikliui, berods gaivinamasis. Taip pat dvipusiam pieštukui-šešėliams. Turiu porą kvepaliukų, vieni tokie super gaivūs, tai vasarą nieko būna... Kas dar? turiu pudros rutuliukus, bet tamsoki man, kelis papuošalus irgi turiu, mama laikrodį pasiėmus. Taip pat dar kelis pieštukus akims turiu, anksčiau pirkdavau ilginamąjį tušą - fantastiškai pailgindavo, bet dabar perku nenubėgantį (ne vandeniui atsparų). Šampūnai įspūdžio irgi nepadarė. Bandžiau kelias kaukes... na molio kaukės efektyvumas tas pats, o kainuoja kelis kartus pigiau.

Bendras įspūdis: kieno oda super neproblematiška, gal ir gali bandyt rizikuot, bet šiaip patarčiau vos kelis produktus. Tuo labiau, kad labai jau sunku atitaikyti spalvas pagal katalogą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kosmetikos,kremu,sampunu ir kaukiu is AVON jau senokai nebeperku,nes tik bedu prisidarau.Nuo vieno kremo oda ismete didelem raudonom demem,nuo kremo nuo salcio atrodyvau kaip nubegusi maratona :flowers: sampunai,balzamai jokio pagerejimo nesuteike plaukams.na o tusai tai :victory: bet papuosaliukai ( aisku ne visi) daznai patraukia mano aki,vakar kaip tik uzsisakiau apyranke.Avon kvepaliukai man tikrai patinka,nors mano drauge panaudojusi Avon kvepaliuku gavo dovanu alergija,kasesi kaip pasiutus :victory: Bet jos super alergiska oda,beria ir nuo skalbimo milteliu ir pan.

Ana menesi PUR BLANCA pirkau,nes man jie alergijos nekelia,gal jie ir pigios kopijos,bet tikrai geru kvepalu atitinkama kaina as dar neistengiu nusipirkti.Kai turesiu kada daugiau pinigeliu,tada nusipirksiu vienus brangius,bet gerus :huh: Kada nors :victory:


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienam savo su bet kokia kosmetika, bet kalbant apie Avon, turiu tik geriausius atsiliepimus apie ju krempudra Personal Match Liquid Foundation, kvepalus praktiskai visus naudoju is Avon, galbut jie taip ilgai nesilaiko, kaip kad brangus kvepalai, bet man to pakanka ir turiu galimybe kvepintis skirtingais kvepalais pagal nuotaika..Galbut Lietuvoje kokybe nera tokia gera, nes daug kas gaminama Lenkijoje, bet cia pas mus Airijoje as visiskai patenkinta kokybe + produktu pasirinkimas daug didesnis nei Lietuvoje..Jei kam idomu, galite pasiziureti 16 kampanijos Anglijos-Airijos kataloga? ir palyginti jusu ir musu kainas bei produktu ivairove pagal atlyginimus :mirksiukas:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau senai ka ir pirkau... tiesa pasakius nelabai man patinka :) Nors bandziau isbandyti ko daugiau visko. Paskutinis pirkinys buvo tusas ( kuris laaaaabai graziai dazo, t.t. pagal mano skoni) bet ir nerealia alergija ivare man :mirksiukas: Virs savaites isvis tusu dazyt akiu negalejau.

Apie kvepalus nieko blogo pasakyt negaliu, man tikrai jie patinka ;)

Nenoriu pasakyt nieko blogo apie Avon kosmetika, nes zinau kad atsiradus kokia naujovei, uzsimanysiu ir vel isbandyti :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera nieko blogo, kad dalinames savo patyrimais :) As gink Dieve nesakau, kad viskas is sios kosmetikos super, tikrai ne..Bet kievienas tikrai galime atrasti kazka naudingo sau :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.