Pereiti prie turinio
Snapė

Pirmoji meilė

Rekomenduojami pranešimai

Įdomų, ar visiem pirmoji meilė būna be atsako :). Man taip, kaip bebūtu gaila. Nors mylėjau nuo ketvirtos iki septintos klasės :swoon2:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manoji buvo abipuse, bet buvo viskas labai vaikiska...vis del to nuo 3 klases viskas prasidejo...(cia jau rimciau), o vaikystej buvo buciavimaisi po stalu, dar ir dabar ta vaikina susitinku...savo pirma kavalieriu...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na as skaitau kad mano pirmoji meile buvo 16 metu.

Meile buvo abipuse, svelni, labai grazi. Svajojom apie vestuves :swoon2: Bet , matyt ne sudjba :geda As isvaziavau cia i Lietuva, ir galu gale paprasiau kad issiskirtumem. Skyribos buvo labai ilgos ir sunkios ........ sake lauks mane kiek tik reikia. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma meilė nerūdija, bet kaip reikia vėl atgyja :swoon2:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Tada buvo tada....

Dabar as turiu mylima seima :swoon2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pirmoji meile buvo kazkur dvylikos metu, buvo vaikiska, grazi, svelni dvieju vaikuciu meile :) Pirmi buciniai ir vsio takoje. Dabar kai susitinkam tai labai fainai prisimenam tuos laikus :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Pirmoji meile :

 

Tai noras staugti šiltą lakštingalų naktį žiūrint į žvaigždes..

Tai nesumeluoti žodžiai, kad daugiau nieko gyvenime nereikia,

Tai žiūrėti kiaurai sieną per pamoką,

Tai žibučių puokštė, suskinta šypsantis ir žinant kam ją dovanosi,

Tai pirmoji nevarginanti bemiegė naktis,

Tai raudono vyno taurė užkandant bučiniu

Ir netobuli, bet nuoširdūs žodžiai, kurių į jokias eiles neiškeistum,

Tai noras krauju ant sienos rašyti jos vardą,

Tai suvokimas, kad jau nebijai mirties,

Tai šokis lietuje skambant tik lašų muzikai,

Tai visiška dvasios ramybė, po aistra varginančios nakties,

Tai noras kartu turėti vaikų,

Tai mokėjimas išgirsti jos daiktų pasakojimus,

Tai pasiutusiai lėtos vienatvės valandos, jai užtrukus grįžti...

Tai smulkmena, gauta vasario 14-ąją,

Tai noras valandų valandas stebėti ją miegančią,

Tai gebėjimas pažinti jos žingsnius laiptinėje,

Tai nepasotinamas jos kūno, balso, kvapo troškulys,

Tai noras drauge tylėti,

Tai gebėjimas neatsiminti, kada baigėsi miegas ir prasideda glamonės,

Tai laiškeliai vonioj ant veidrodžio,

Tai kąsnis per pusę,

Tai gėlė, nupirkta be jokios progos,

Tai noras nubudus įsitikinti, kad ji šalia,

Tai skambutis jai į darbą, neturint ką pasakyti,

Tai Naujųjų metų sutiktuvės dviese,

Tai vakarienė prie žvakių, kai nėra nei žvakių, nei vakarienės,

Tai noras kartu pasenti,

Tai jausmas, be kurio pasaulis būtų nespalvotas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau įsimylėjus 16-os metų.

Dabar esu to vyro sūnaus krikštamotė. Jo žmona- mano geriausia draugė.

Žinau, kad mano vyro pirmoji meilė gyvena mūsų name ir augina du sūnus.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Apie savo pirmą meilę romaną galima parašyt, bet aš pasistengsiu trumpiau , nes šiandien yra noras apie tai prisimint :geda Viskas prasidėjo nuo darželio (šio etapo neprisimenu jį papasakojo mama) žaisdavom tik dviese , tėvai vargdavo kai reikėdavo namo mus pakviest - buvom neišskiriami ir su ašarom tekdavo skirtis nakčiai . Buvo žiema kai mano mylimas berniukas žaidė su kitomis kaimynų mergaitėmis , beje 10 metų vyresnėmis , nes aš tuo metu sirgau ir rymojau prie langelio ir pykau baisiai ant tų panų kodėl su juo žaidžia , piktai burbėjau sau po nosim " kai pasveiksiu aš jas prilupsiu" :lol:

Vėliau mokykla , vienas suolas , jis man nešiojo kuprinę ,padėdavo pamokas ruošt ... paskui meilė peraugo į meilę broliui ... aš su kitais draugavau ,jis su mano draugėm ir prašydavo ,kad padėčiau jiems susitikt , rašydavau nuo jo meilės laiškus panom ( man geriau pavykdavo :rolleyes: )taip ir draugavom gražiai , būdama 17 m. aš į jį jau kitaip pradėjau žiūrėt , atsirado pavydas ... jau jo visos draugės man nepatikdavo , norėdavau , kad mane priglaustų , bučiuotų , bet aš jam buvau tik jo gera vaikystės draugė , kaimynė , ir jis nepastebėjo , kad mano jausmai jam kitokie , nematė akyse skausmo , kurį jauti kai tavęs nemyli ... juk jis pats gražiausias berniukas buvo klasėje , prie jo panos kaip musės lipdavo , dažnai jam laiškelius perduodavau nuo kitų panų ... aišku , man nebuvo kada liūdėt kadangi pati kandidatų turėjau labai daug ... tiesiog nesileidau į jokias rimtas ,ilgas draugystes - man nieks neįtikdavo ... Bėgo metai , mes kiekvienas sukūrėm šeimas ir po daugel metų jis prisipažino , kad labai mane mylėjo , bet nedrįso pasakyt nes aš juk buvau visų dėmėsy tokia nepasiekiama ... jis mane savo žmonai pristatė " Susipažink tai pirma mano meilė " :wub1: dabar jis garsus medikas , kartais susitinkam tėviškėj ir labai maloniai bendraujam nors tiek mažai matomės , bet kalbam taip atvirai ir nuoširdžiai lyg du artimi žmonės būtume ... aš jo niekada nepamiršiu , jis mano :sird: išliks kaip tyros , nuoširdžios , nesuteptos nei melo nei apgaulės pirmos meilės prisiminimas .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Arlene, tikrai labai grazi istorija :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arlene, tu tikra rašytoja, viską taip gražiai nupasakojai, pavydas suėmė. O gal reikėjo tada imti ir prisipažinti? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.